eyetime - nová sociální aplikace pro komunikaci odstartovala

Vážení přátelé,

k dnešnímu dni byla oficiálně spuštěna první verze komunikační platformy eyetime, která kromě standardních funkcí osobního messengeru přinese obchodníkům možnost přímo komunikovat se svými zákazníky skrze mobilní telefon. Obsahuje ale i jiná vylepšení.

eyetime is live now - August 10, 2018

eyetime umožňuje kromě osobního chatu jednoduše vytvářet skupiny osob a komunikovat tak v rámci týmu či cílové skupiny, možnost odeslat svoji polohu vybraným kontaktům nebo osobám, možnost nechat sledovat svoji aktuální polohu ostatními po předem určenou dobu, zasílat časově omezené zprávy, které se po uplynutí lhůty smažou, rychlé tlačítko SOS pro přivolání pomoci a další funkce. Další funkce budou postupem času samozřejmě přibývat.

Aplikace eyetime odstartovala oficiálně svůj život dnes, 10. srpna 2018. Přejeme hodně úspěchů a rychlé rozšíření.

eyetime je především messenger a komunikátor, i když pokročilé funkce jako ve Facebook Messengeru nebo WhatsApp v něm zatím nehledejte. Je totiž určen především firemní komunikaci, kde je hlavní výhodou právě jednoduchost.
eyetime je především messenger a komunikátor, i když pokročilé funkce jako ve Facebook Messengeru nebo WhatsApp v něm zatím nehledejte. Je totiž určen především firemní komunikaci, kde je hlavní výhodou právě jednoduchost.

Čím se eyetime liší od jiných komunikátorů? Je to zejména systém Channels, tedy kanálů, ke kterým se uživatel může přihlásit a sledovat tak svoje oblíbené téma, firmu nebo skupinu. Nenajdete zde tedy žádnou zmatenou zeď plnou příspěvků, ale jste to vy, kdo si určuje, co chcete vidět.
Čím se eyetime liší od jiných komunikátorů? Z mého pohledu asi nejzajímavější je systém Channels, tedy kanálů, ke kterým se uživatel může přihlásit a sledovat tak svoje oblíbené téma, firmu nebo skupinu. Nenajdete zde tedy žádnou zmatenou zeď plnou příspěvků, ale jste to vy, kdo si určuje, co chcete vidět. 

eyetime SOS button
Jednou z funcí eyetime je i SOS tlačítko pro rychlé přivolání pomoci.

Podporu aplikace eyetime přislíbily podniky jako je Formule 1 a MotoGP. S názvem a logem jste se tedy mohli již setkat při některém z přenosů některého z těchto závodů. V aplikaci též v tuto chvíli najdete aktivní kanál MotoGP, na kterém můžete sledovat aktuální zprávy a exkluzivní informace ze závodů jedoucích se tento víkend.

new MotoGP channel on eyetimeInformace o mobilní aplikaci eyetime a odkazy k instalaci najdete na oficiálním webu http://eyetime.com

Za zmínku také stojí, že v aplikaci nenajdete žádné vlezlé nebo nevyžádané reklamy. Zpoplatněna bude pravděpodobně funkce pro firemní komunikaci či další rozšíření, ale necháme se překvapit. Již nyní ale víme, že i eyetime přispěje do společného koše Enterprise Cloud 1, do kterého se rozdělí čtvrtina zisků vygenerovaných tímto novým komunikačním nástrojem.

Chcete-li vědět více a sledovat novinky a rozšíření z první řady, nainstalujte si aplikaci z oficiálních stránek a sledujte kanál eyetime přímo v aplikaci.

S přáním klidného víkendu

Milan Řeřicha

Zdroj: eyetime, myWorld
Související články

Související články

Z historie blogu