Zajímavost: Airbnb Cashback World bonus 200 USD pro nové hostitele

Vážení přátelé,

stále více firem využívá platformu věrnostního programu Cashback World pro své zviditelnění a oslovení nových zákazníků. Není divu, rychlý růst počtu uživatelů programu a mimořádná mezinárodní akce umožňující obchodním partnerům připojit se ke Cashback World bezplatně v případě akceptační verze Light nebo se slevou 50% při volbě verzí obsahujícími plnohodnotný zákaznický program s vlastními kartami Basic a Professional.


Členové Cashback World se tak mohou stále častěji setkávat s řadou zajímavých exkluzivních pobídek, jako je například tato od firmy Airbnb. Přinesla ji pobočka Cashback World v Austrálii a zákazník, který se stane hostitelem Airbnb se po splnění několika podmínek (vložení nabídky ubytování, první uskutečněná objednávka, atd.) dočká příjemného bonusu ve výši 200 USD a k tomu 6.66 Shopping Points, které může vyměnit za slevy a akční nabídky dalších partnerů věrnostního programu.


Zajímavostí může být i to, že nabídka by mohla být teoreticky využitelná i u nás. Airbnb je světový zprostředkovatel ubytování a tak se při prokliku na stránku dostanete na českou verzi portálu. Ze zkušenosti víme, že u některých společností načtení výhod při nákupu přes zahraniční pobočku funguje bez problémů, jiné toto neumožňují. Žel to nemohu vyzkoušet osobně, nechám tedy tuto otázku otevřenou a můžete ji vyzkoušet sami. Plánujete-li zařazení některé vaší nemovitosti nebo ubytovací kapacity mezi nabídku portálu Airbnb, vyzkoušejte následující postup. V nejlepším případě obdržíte kromě peněz za ubytování od Airbnb také nečekaný bonus ve výši 200 USD.

Jak na to

1. krok: registrace do programu Cashback World (celý program je zdarma a využijete jej bezpochyby i na další věci)

2. krok: po obdržení registračních údajů se přihlaste dle instrukcí a přejděte na stránku Airbnb v programu Cashback World

3. krok: Kliknutím na tlačítko Nyní nakupujte online přejděte na stránku Airbnb pro nové hostitele. Je třeba si jen pohlídat, že nemáte zapnutou blokaci reklam (blokují obvykle i předání informací mezi portálem Cashback World a stránkou poskytovatele výhod), a že máte v prohlížeči povolená cookies.
Tip nakonec:
Protože jste jako poskytovatelé ubytování současně i OSVČ nebo obchodní společností, zvažte možnost zapojení se do programu Cashback World jako partneři - získáte tak bohaté možnosti propagace svého podnikání. Stihneme-li váš záznam zavést do systému do 24. září 2018, budete ještě součástí právě končící akce 0 Kč.

S přáním úspěšného dne

Milan Řeřicha

Zdroj: facebook Cashback World AustraliaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu