Vstupenky na 75 000 akcí nyní s výhodami Cashback World skrze eVoucher

Vážení přátelé,

od dnešního dne můžete získat vstupenky na 75 000 akcí v celé Itálii skrze nového eVoucher partnera TicketOne. Z každého nákupu získá kupující 1% cashback a odpovídající část z 0,5 Shopping Point / 100 €.

eVoucher - Cashback World - TicketOne.it

TicketOne se tímto stává významným přispěvatelem obratů do italského zákaznického cloudu ITCC.


eVoucher šetří vaše peníze

Jak eVouchery fungují a proč byste je měli chtít používat? Jednoduchá odpověď - peníze. eVoucher je součástí mobilní aplikace Cashback App světového věrnostního programu Cashback World. eVouchery jsou vlastně elektronické nákupní poukázky, při jejichž nákupu dostáváte okamžitě část peněz zpět (cashback, obvykle ve výši 1-5%) a k tomu hodnotné nákupní body Shopping Points, které můžete vyměnit za další akční slevy nebo výhody. eVouchery pak umožňují tyto elektronické poukázky s výhodami pořídit a použít jednoduše online skrze váš mobilní telefon. Nakupujete tak vlastně se stálou slevou 1-5% a k tomu dostáváte další výhody v rámci programu Cashback World.

Jak začít?

1, získejte přístupové údaje
2, nainstalujte si bezplatnou aplikaci Cashback App (Android, iOS)
3, přihlaste se získanými přístupovými údaji
4, klikněte na ikonku eVoucher
5, postupujte podle pokynů v aplikaci

eVouchery je možné zaplatit platební kartou, výhody jsou načteny hned po zaplacení a poukázky jsou okamžitě platné, využijete je tedy např. i při nákupech v zahraničí. Při placení stačí ukázat kód poukázky na displeji mobilního telefonu.


S přáním krásného dne

Milan Řeřicha

obrázky: myWorld, eyetime
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu