Jak zlevnit provoz firmy: posílání pošty a balíků [s využitím Cashback World]

Vážení přátelé,

ve své praxi partnerským společnostem často říkám, že jednou z velkých výhod programu Cashback World je i možnost zlevnit svůj provoz využíváním výhod, které nabízejí ostatní partneři. A abych byl úplně přesný - zlevnit svůj provoz může každá firma i jednotlivec, kteří se bezplatně do programu Cashback World zaregistrují.

V seriálu s názvem Jak zlevnit provoz firmy tedy postupně přinesu přehled možností, kde všude lze díky Cashback World ušetřit nebo snížit provozní náklady. A první díl píšu právě teď.

Balíky a pošta

Poštovní zásilky posílají všechny firmy - někdo často, jiný občas, někdo pravidelně, jiný náhodně. Pokud nejste třeba e-shop nebo firma s individuální přepravní smlouvou, můžete využít služeb dvou partnerských společností, díky kterým pošlete balíky pohodlněji (vyzvednou si je přímo u vás, ušetříte tedy i čas strávený cestou a čekáním na poště) a ještě k tomu navíc dostanete část peněz zpět na váš bankovní účet.

Cashback World - srovnání Zaslat.cz a BalikServis.cz - milanrericha.cz

Zaslat.cz

První partnerská společnost se jmenuje Zaslat.cz a umožní vám zaslat balík skrze výběr z několika přepravců. Zadáte jednoduše parametry zásilky a Zaslat.cz vám zjistí, který přepravce váš balík přepraví za jakých podmínek. Jednoduše vyberete toho, který vám vyhovuje, doplníte potřebné údaje, objednáte a uhradíte poštovné. Firmy zasílající pravidelněji si pak mohou domluvit i napojení svého systému přímo na Zaslat.cz nebo platbu na fakturu (je jen třeba pohlídat si a domluvit načítání i takto vytvořených zásilek). Na základě vaší objednávky si pak připravenou zásilku převezme řidič vámi vybrané přepravní společnosti a tím vaše starost skončila.

Peníze zpět a nákupní body Shopping Points pak získáte takto:
  • Přihlaste se svými přihlašovacími údaji na stránce http://cashbackworld.com
  • Pokud přihlašovací údaje ještě nemáte, získejte je bezplatně zdehttps://cbw.to/7mxz8x
  • Pokud jste jako obchodník na stránce Cashback Solutions, přepněte se na stránku programu Cashback World
Cashback Solutions -> Cashback World menu
  • Do okénka s lupou vepište Zaslat.cz a přejděte na profil firmy
  • Klikněte na tlačítko Nyní nakupujte online a dále postupujte dle instrukcí na stránce
  • Pokud stránku mezi tímto krokem a dokončením objednávky přepravy nezavřete, budou vám výhody připsány automaticky do 48 hodin
Cashback World - Zaslat.cz - milanrericha.cz

BalikServis.cz

Druhou službou je BalikServis.cz. Funguje na stejném principu i obdobným způsobem (až na načítání výhod). V tomto případě můžete jít přímo na stránku služby, objednat si přepravu a o výhody Cashback World si napsat spolu s číslem objednávky a číslem vaší věrnostní karty na adresu uvedenou v profilu společnosti. Ceny obou společností můžete samozřejmě porovnat i mezi sebou a rozhodnout se, která je pro vás výhodnější.

Cashback World - BalikServis.cz - milanrericha.cz


Osobní zkušenost

Já osobně využívám k rozesílce zásilek službu Zaslat.cz - jednak byla první, získal jsem s ní dobrou zkušenost, načítání zpětných výhod funguje dobře a ušetřil jsem s nimi již celkem dost peněz. Přijde mi i o něco přehlednější, každopádně splňuje vše, co od nich čekám. Se společností BalikServis.cz zatím osobní zkušenost nemám, jedná se o celkem nového partnera, jakmile ale budu mít příležitost, vyzkouším i je.

Doporučení

Obě tyto služby mohou využívat jak firmy a podnikatelé, tak i soukromé osoby - budete-li tedy letos posílat např. vánoční dárky, pošlete je levněji a ušetřete několikrát - levnějším poštovným, časem stráveným jinde než čekáním na poště, cashbackem a nákupními body Shopping Points.

S přáním krásného dne

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu