Lyconet news: příště s Pitbullem a Tony Robbinsem ve VELTINS Arena, Německo

Vážení přátelé,

před několika dny skončil první ze dvou třídenních Lyconet Elite seminářů v polském Krakově,  kterého se zúčastnilo na 18 tisíc marketerů organizace Lyconet, která představuje byznys síťovou část za programem Cashback World. Během nabitého programu byla oznámena řada novinek, o kterých postupně napíšu něco více, dnes je ale hlavním tématem pozvánka na následující akci, a to Lyconet Elite Seminar Germany 2019, kde kromě firemních přednášejících vystoupí také legenda síťového marketingu Eric Worre, zpěvák Pitbull a známý řečník Tony Robbins.


Spojení to přitom není náhodné, protože Eric Worre, který pravidelně školí marketéry Lyconet programu již řadu let, uvedl tyto dva hosty také na své mezinárodní akci 2017 Go Pro Recruiting Mastery, které se účastní desítky tisíc ze stovek firem síťového marketingu. Dostává se nám tak pozornosti opravdových špiček oboru, což opět podtrhuje skutečnost, že firma myWorld kráčí ve svém masivním rozvoji správným směrem.

Akce Lyconet Elite Seminar Germany 2019 se uskuteční ve dnech 6. - 8. června 2019 ve VELTINS Arena v německém městě Gelsenkirchen a základní vstupenka stojí 390€. Kapacita arény je 65 000 míst a prvních 20 000 lístků bylo prodáno přímo na akci v Polsku během 20 minut. Dalších 20 000 bude uvolněno během druhé akce a zbytek bude puštěn k prodeji poté. Máte-li o vstupenku zájem, napište mi.

Zde ještě několik snímků z právě proběhnuvší první akce v Krakově:

Lyconet Elite Seminar 2018, Krakow, Polsko

Lyconet Elite Seminar 2018, Krakow, Polsko

Lyconet Elite Seminar 2018, Krakow, Polsko

Lyconet Elite Seminar 2018, Krakow, Polsko - Eric Worre

Lyconet Elite Seminar 2018, Krakow, Polsko - show

Lyconet Elite Seminar 2018, Krakow, Polsko - Organic+

Lyconet Elite Seminar 2018, Krakow, Polsko - oznamování novinek

Informace a fotografie: LyconetSouvisející články

Související články

Z historie blogu