Nový návod: Jak koupit a uplatnit eVoucher

Vážení přátelé,

od startu elektronických poukázek eVoucher se okolo nich strhla doslova smršť. Z původně tří zemí na začátku vzrostla během tří měsíců nabídka pro zákazníky věrnostního programu Cashback World na více než 170 partnerů ve 13 zemích. Některé eVouchery již stačily být vyprodány a opět doplněny, např. Tesco UK ve Velké Británii. Důležité je, že počet firem, u kterých můžete tento způsob zlevnění vašeho nákupu stále roste, vyplatí se proto seznam průběžně sledovat.


Zajímavostí pak také je, že v některých případech vám využití eVoucherů přinese výrazně zajímavější benefity než využití nabídky stejné partnerské společnosti jiným nákupním kanálem. Například při nákupu na oblíbeném webu s módou Zoot.cz s použitím programu Cashback World dostanete zpětné výhody 1% cashback + 1 Shopping Points, ale zaplacením objednávky zakoupeným eVoucherem vám přinese hned 5% cashback + 4 Shopping Points. Je tedy velice výhodné naučit se s eVouchery pracovat a využívat jejich síly.


Abych vám celé objevování usnadnil, sepsal jsem postup objednávky a uplatnění elektronických nákupních poukázek na jednu stránku, kterou nyní najdete v sekci s Návody a jmenuje se Jak koupit a uplatnit eVoucher. Pokud byste objevili nějaké nesrovnalosti nebo vám něco chyběli, zanechte mi prosím komentář pod návodem. Děkuji.

Přeji tedy hodně radosti při využívání nových technologií a nezapomeňte, že s Cashback World vždy něco ušetříte :)

S přáním krásného dne

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu