Co můžete zažít jako první v České republice?

Vážení přátelé,

již tento víkend budete mít možnost seznámit se na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL v Praze - Letňanech s mnoha zajímavými novinkami také z oblasti platebního managementu a servisu pro podnikatele (nejen) z oboru gastronomie a hospitality. Mne tam budete spolu s dalšími kolegy moci zastihnout také (konkrétně od pátku 5. 10. do neděle 7. 10.), a to v expozici firmy Abiset s.r.o., hala č. 1, stánek C20. Chcete-li tedy vědět cokoliv kolem našich řešení, máte vynikající šanci vidět vše hned v provozu a na místě.


Jako první a vlastně jediní na světě vám pak na místě spárujeme vaši platební kartu s věrnostním účtem Cashback World (potřebujeme k tomu jen vaši přítomnost s platební kartou a číslo věrnostní karty - Cashback World ID tentokrát pro spárování nepostačí) a hned poté vám předvedeme tuto funkcionalitu v praxi.

Máme toho samozřejmě více, například v dnešní době kritického nedostatku personálu stále žádanější inteligentní stoly ve formě řešení, které můžete snadno ve svém provozu nasadit i vy, mobilního číšníka nebo třeba platební terminál na zkoušku, tedy na 3 měsíce bez poplatků, po kterých se budete moci rozhodnout, zda jej vrátíte nebo budete pokračovat dál. Je toho prostě celá hromada a stojí za to se za námi na veletrh vypravit.

Těším se na Vaši návštěvu!

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu