Nová revoluční usnadnění pro obchodní partnery Cashback World

Vážení přátelé,

na výstavišti PVA v pražských Letňanech právě dnes skončil oborový veletrh FOR GASTRO & HOTEL, kde jste měli možnost potkat i mne, a to u stánku firmy Abiset s.r.o., která je autorem několika zajímavých programů pro maloobchodní prodejny, restaurace a gastro provozy.

FOR GASTRO & HOTEL 2018, Cashback World, milanrericha.cz

Díky spolupráci s KAM media, s.r.o. rozšířili své programy o unikátní funkci načítání výhod zákazníkům s věrnostní kartou Cashback World, čímž opět odpadá nutnost dalšího zařízení nebo složitého zaznamenávání - vše se odehraje stisknutím jednoho tlačítka a načtením čárového kódu z věrnostní karty zákazníka. Program pro restaurační objednávkový systém pak umí například i sám vyzvat zákazníka k vyplnění čísla věrnostní karty, případně ho vyzývá k registraci do programu.

FOR GASTRO & HOTEL 2018, Cashback World, iKelp, milanrericha.cz

FOR GASTRO & HOTEL 2018, Cashback World, iKelp, milanrericha.cz

Spolu s těmito programy jsme pak na stánku vystavovali i inteligentní platební terminál s integrovanou Cashback App aplikací, která kromě registrace obratů umí i spojit platební kartu s věrnostním kontem Cashback World a také rozpoznat, zda je k platební kartě již věrnostní účet připojen či nikoliv. Vše potom probíhá velice jednoduše: zákazník zaplatí svůj nákup platební kartou, terminál si sám z cloudové databáze stáhne informace o čísle připojené věrnostní karty a rovnou se zeptá, zda chce zákazník výhody Cashback World načíst. Stiskem jednoho tlačítka je nákup načten, zákazník obdrží potvrzovací SMS a obrat je zaznamenám na jeho věrnostní konto. Karty takto stačí spojit jednou v celé síti našich platebních terminálů. Revoluční, velice jednoduché, rychlé a praktické.

FOR GASTRO & HOTEL 2018, Cashback World, platební terminál s Cashback App, milanrericha.cz

Děkuji všem, kdo si přišli na stánek své platební karty takto vylepšit, váš zájem nás potěšil. A pokud jste to nestihli nebo neměli možnost přijet, navštivte naši ukázkovou restauraci Sousto (partnera Cashback World) na pražském Újezdě, kde vám na požádání karty spárují a současně ji můžete ihned v praxi vyzkoušet u dobrého jídla. Případně se zastavte v Optice Látal ve Žďáru nad Sázavou (partner Cashback World), kde takový terminál najdete také. Další instalace připravujeme a pokud máte i vy zájem o tento moderní a bezbolestný způsob načítání věrnostních výhod zájem, nechte nám na sebe kontakt skrze tento online formulář nebo zavolejte na telefonní číslo +420 778 461 666 a kolegové z oddělení platebních systémů s vámi proberou a odpoví na všechny otázky.

K vidění toho bylo samozřejmě více, další nástroje a rozšíření připravujeme, doporučuji proto sledovat tyto stránky, kde vás budu průběžně informovat o dalším vývoji.

S přáním mnoha úspěchů

Milan Řeřicha

Foto: Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu