Nový partner: Pizza Mňam, Praha

Vážení přátelé,

rád Vám představuji dalšího z řady nových partnerů největšího věrnostního programu Cashback World. Tento se jmenuje Pizza Mňam a najdete jej v Jungmannově ulici v Praze.

Pizza Mňam - Cashback World

Ačkoliv se jedná o poměrně malý a nenápadný podnik s několika stoly, již podle zákaznického hodnocení 4,9 z 5 můžete usoudit, že výběrem tohoto místa neuděláte chybu. A přestože se místo jmenuje Pizza Mňam, nečekejte klasickou pizzerii, ale spíše formu jídelny, kde dostanete předem připravené hotové jídlo, takže se najíte bez zbytečného čekání. Perfektní na polední oběd, stejně jako večerní zahnání hladu. Osobně pak mne zde nejvíce baví právě jídla středomořské kuchyně a gyros, kvůli kterým je také podnik oblíben.

Pizza Mňam - Cashback World

Obsluha zde je milá a ochotná, a přijde mi, že vždy v dobrém rozmaru :) Zatím se mi tedy nestalo, že bych byl se setkal s opakem.

Pizza Mňam - Cashback World

Zajímavostí může být, že se jedná o místo, kde můžete zaplatit kryptoměnou Bitcoin. Nezkoušel jsem, nemohu tedy posoudit, osobně ale využívám právě možnost využít výhod programu Cashback World, který vrací peníze z každého nákupu a díky kterému dostávám i další výhody skrze sbírání nákupních bodů Shopping Points. Stačí při placení předložit i věrnostní kartu např. na mobilním telefonu (pokud ji nemáte, snadno si ji zařiďte zde) a v Pizza Mňam vám rádi útratu na věrnostní účet načtou. Ale asi vám nic nebrání zkombinovat tyto dvě věci - zkuste a napište mi vaši zkušenost.

Pizza Mňam - Cashback World

Pizza Mňam - Cashback World

Ke každému jídlu vám nabídnou také hromadu zeleniny, kterou jsem žel ve svém fotografickém zaujetí nevyfotil :)

Pizza Mňam - Cashback World - mapa

Navštívíte-li Pizzu Mňam v Jungmannově ulici, dejte mi vědět (třeba do komentářů), jak se vám zde líbilo. A třeba se tam někdy potkáme :)

S přáním dobré chuti

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu