Staronový partner Flixbus opět s výhodami Cashback World

Vážení přátelé,

nově mezi partnerskými společnostmi programu Cashback World v České republice opět najdete poskytovatele služeb autobusové dopravy Flixbus. Jako členové věrnostního programu tak můžete oproti běžným cestujícím znovu dostávat něco navíc. Peníze zpět (cashback) a nákupní body vám totiž program připíše bez ohledu na to, zda využíváte ještě nějakou další slevu přímo na webu (slevový kupón, slevu na jízdné pro studenty a seniory, apod.)

Flixbus - Cashback World - 2018

Jak peníze zpět a body získat?

  1. Přihlaste se na stránce cashbackworld.com (pokud ještě členem Cashback World nejste, zdarma se zaregistrujte)
  2. Vyhledejte společnost Flixbus - stačí napsat slovo Flixbus do vyhledávacího pole s lupou, potvrdit klávesou Enter a systém vás sám přenese na stránky Flixbusu pro objednání jízdenky. Objednejte a zaplaťte tak, jak jste zvyklí, výhody vám budou k věrnostnímu účtu připsány automaticky a v přehledu je uvidíte obvykle do 24 hodin od zaplacení.
Tip: Pokud vás systém nepošle na stránku Flixbusu automaticky, jednoduše klikněte na tlačítko Nyní nakupujte online! Obdobným způsobem přejdete ke koupi jízdenek také skrze mobilní aplikaci Cashback App (Android, iOS).

Flixbus - Cashback World - 2018


K nákupu je možné využít i mobilní aplikaci Cashback App, do které se přihlásíte svými přihlašovacími údaji získanými při registraci do programu Cashback World. Opět vyhledáte Flixbus a přejdete na jejich webovou stránku, kde jízdenky objednáte. Spojení s mobilní aplikací Flixbus není vždy spolehlivé, doporučuji tedy spíše objednat na webu (lze i na mobilním telefonu nebo tabletu, dělám to tak).

Flixbus jezdí s autobusy novými a pohodlnými, sedačky v nich jsou od sebe o pár centimetrů dál než například v autobusech Student agency (Regiojet). Rozdíl je pak také v tom, že na palubě autobusu není poskytován servis stewardky nebo stewarda, na druhou stranu se dá díky slevám a obchodní válce s Regiojetem koupit jízdenka za velmi zajímavou cenu. Když to pak ještě podpoříte zmíněným cashbackem a nákupními body, není důvod jízdu s Flixbusem nevyužít.

Staronový partner Flixbus opět s výhodami Cashback World. Foto: Milan Řeřicha, milanrericha.cz

Poznámka: pokud byste do 48 hodin neviděli nákup jízdenky zaznamenaný v přehledu nákupů programu Cashback World, nechte si jízdu dodatečně načíst. Můžete tak nahlásit nákup jízdenky až tři měsíce zpět a pokud jste postupovali popsaným způsobem, bude vám nákup zpětně načten. Nejčastějším důvodem nezaznamenání bývá doplněk prohlížeče blokující reklamy, protože současně blokuje i cookies v prohlížeči, skrze které si věrnostní program a stránka Flixbusu předávají informace o provedeném nákupu.


Účet v bezplatném věrnostním programu využijete i jinak, poskytuje zpětnou slevu (cashback) a další bonusy u více než 300 000 obchodních partnerů v 50 zemích světa.

Poznámka: pokud chcete k vašim slevám a kuponům místo 2% zpět dostat z každé jízdenky cashback 3,5%, využijte k přihlášení se do programu Cashback World tento odkaz, zatrhněte pole Cashback World Program mi doporučil [Milan Řeřicha] a tímto prohlašuji, že souhlasím, aby [Milan Řeřicha] byl uveden jako můj doporučitel. Jen tak vás budu moci v systému později dohledat a zvýhodnění vám zapnout. Bez zaškrtnutí tohoto pole vás dohledat nemohu. Po potvrzení e-mailu a nastavení přihlašovacích údajů do programu mi napište na e-mail milan.rericha (zavináč) gmail.com a já vám superslevu aktivuji. Mimochodem, funguje i při nákupech u všech ostatních partnerů programu - dostanete prostě více % zpátky.

Nasbírané peníze (cashback) můžete ihned po potvrzení platby (trvá cca týden) použít na zlevnění nákupu např. v obchodních domech Tesco, Baťa, SCONTO, apod. a to už od 1 Kč. Nemusíte čekat na nasbírání několika stovek, aby vám je firma poslala na účet.

Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se (e-mail, komentáře). Víte-li o někom, kdo Flixbusem jezdí a sleva navíc by se mu hodila, upozorněte jej na tento článek. Děkuji.

S přáním příjemného cestování

Milan Řeřicha

(aktualizováno 07/2019)Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu