Staronový partner Flixbus opět s výhodami Cashback World

Vážení přátelé,

nově mezi partnerskými společnostmi programu Cashback World v České republice opět najdete poskytovatele služeb autobusové dopravy Flixbus. Jako členové věrnostního programu tak můžete oproti běžným cestujícím opět dostávat něco navíc. Peníze zpět (cashback) a nákupní body vám totiž program připíše bez ohledu na to, zda využíváte ještě nějakou další slevu přímo na webu (slevový kupón, slevu na jízdné pro studenty a seniory, apod.)

Flixbus - Cashback World - 2018

Jak peníze zpět a body získat?

  1. Přihlaste se na stránce cashbackworld.com (pokud ještě nejste členem Cashback World nebo Lyoness, zdarma se zaregistrujte)
  2. Vyhledejte společnost Flixbus - stačí napsat slovo Flixbus do vyhledávacího pole s lupou, potvrdit klávesou enter a systém vás sám přenese na stránky Flixbusu pro objednání jízdenky. Objednejte a zaplaťte tak, jak jste zvyklí, výhody vám budou k věrnostnímu účtu připsány automaticky a v přehledu je uvidíte obvykle do 24 hodin od zaplacení.
Tip: Pokud vás systém nepošle na stránku Flixbusu automaticky, jednoduše klikněte na tlačítko Nyní nakupujte online! Obdobným způsobem přejdete ke koupi jízdenek také skrze mobilní aplikaci Cashback App (Android, iOS).

Flixbus - Cashback World - 2018


Flixbus jezdí s autobusy novými a pohodlnými, sedačky v nich jsou od sebe o pár centimetrů dál než například v autobusech Student agency (Regiojet). Rozdíl je pak také v tom, že na palubě autobusu není poskytován servis stewardky nebo stewarda, na druhou stranu se dá díky slevám a obchodní válce s Regiojetem koupit jízdenka za velmi zajímavou cenu. Když to pak ještě podpoříte zmíněným cashbackem a nákupními body, není důvod jízdu s Flixbusem nevyužít.

Staronový partner Flixbus opět s výhodami Cashback World. Foto: Milan Řeřicha, milanrericha.cz

S přáním příjemného cestování

Milan Řeřicha

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Nový Lyconet: větší důraz na práci se zákazníky a nové funkce i odměny

Elektronické poukázky eVouchers přišly i do ČR

Nový partner: Pizza Mňam, Praha

Nová funkce UTERM: registrace nového zákazníka do věrnostního programu

3+1 způsob, jak skrze program Cashback World oslovit více zákazníků a vydělat více peněz