eVoucher: Kaufland Polsko

Vážení přátelé,

ode dneška je v aplikaci Cashback App možno zakoupit také eVouchery společnosti Kaufland Polsko, a to v hodnotách 100, 200 a 500 polských zlotych. Nákupem a použitím eVoucheru získá zákazník díky věrnostnímu programu Cashback World ze své útraty zpět 2% hodnoty poukázky a také nákupní body Shopping Point dle ceny eVoucheru.

eVoucher Kaufland Polsko - Cashback World - milanrericha.cz
eVoucher Kaufland lze využít ve všech prodejnách Kaufland v Polsku a nemusíte jej vyčerpat celý najednou. Placená částka se odečte od zakoupeného eVoucheru, dokud nedojde k vyčerpání celé jeho výše. V případě, že je cena nákupu vyšší než zůstatek na eVoucheru, lze zbytek doplatit jiným způsobem (hotově, kartou, jiným eVoucherem).

V Polsku je tak nyní zákazníkům k dispozici již 41 obchodních partnerů a řetězců, u kterých lze uplatnit z každého nákupu výhody programu Cashback World skrze elektronickou poukázku eVoucher.
eVoucher Kaufland Polsko - Cashback World

eVoucher Kaufland Polsko - Cashback World

Jak eVoucher použít a získat tak cashback a nákupní body?

1, získejte přístupové údaje
2, nainstalujte si bezplatnou aplikaci Cashback App (Android, iOS)
3, přihlaste se získanými přístupovými údaji
4, klikněte na ikonku eVoucher
5, postupujte podle pokynů v aplikaci

eVouchery je možné zaplatit platební kartou, výhody jsou načteny hned po zaplacení a poukázky jsou okamžitě platné, využijete je tedy např. i při nákupech v zahraničí. Při placení stačí ukázat kód poukázky na displeji mobilního telefonu.


S přáním krásného dne

Milan Řeřicha

obrázky: myWorld, eyetime
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu