Komunikátor eyetime připravuje nové funkce: vlastní kanály s příspěvky

Vážení přátelé,

již brzy budete moci využít pokročilejších funkcí mobilního komunikačního programu eyetime, který je součástí skupiny nástrojů myWorld. Program je nyní k dispozici pro platformy Android a iOS a v tuto chvíli slouží především ke komunikaci novinek členské základně platformy Lyconet a fanouškům vybraných sportovních událostí a podniků, například MotoGP, Wisla Krakow, Kronehit nebo Red Bull Air Race.

eyetime - milanrericha.cz

Již brzy pak bude možné vytvářet i vlastní kanály (několik se jich již v aplikaci objevilo) a vytvářet příspěvky podobně jako jsme zvyklí například v aplikaci Instagram.

eyetime - portál pro správu kanálů - milanrericha.cz


eyetime je nový komunikační program, který má ambici oslovit velkou část trhu zejména díky koncepci tzv. "channels", tedy komunikačních kanálů. Například majitel obchodu bude moci díky nim jednoduše pozvat zákazníky sledují jeho firmu na eyetime na odpolední mimořádnou akci 1+1. Bude možno totiž využít i tzv. "push notifikace", které zákazníka na jeho mobilním telefonu na akci upozorní.

Logo eyetime můžete nyní vidět nejčastěji ve spojitosti právě s vybranými sportovními akcemi.

Logo eyetime můžete nyní vidět nejčastěji ve spojitosti právě s vybranými sportovními akcemi.

Chcete-li mobilní aplikaci eyetime vyzkoušet, jednoduše si stáhněte do mobilního telefonu bezplatnou aplikaci. Odkazy ke stažení a další informace najdete na stránce eyetime.com

S přáním úspěšného dne

Milan Řeřicha

Zdroj: eyetimeSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu