Nový partner: cestovní kancelář IVOtour - Chorvatsko nyní ještě o něco levněji

Vážení přátelé,

mezi partnery nákupního společenství Cashback World jsme nedávno přivítali také cestovní kancelář IVOtour, která ️nabízí ubytování v nejkrásnější části Chorvatska, na Makarské riviéře, pod horským masivem Biokovo s nejvyšším vrcholem Sv. Jurem (1762 m nad mořem). Vaši další dovolenou tak můžete nejen strávit v tomto krásném prostředí, ale také si ji zlevnit právě díky cashbacku 3% a nákupním bodům směnitelným za další výhodné akce a slevy i u dalších obchodních partnerů věrnostního programu.

Chorvatsko - levněji - Cashback World - milanrericha.cz

A co můžete s cashbackem (penězi zpět) udělat? To je jen a pouze na vás, já bych pak doporučil výlet lodí, společný oběd či večeři v některé z místních restaurací nebo nějaký pěkný suvenýr jako vzpomínku na krásnou dovolenou. 

Chorvatsko - kemp Dole - levněji - Cashback World - milanrericha.cz


Chorvatsko - kemp Dole - levněji - Cashback World - milanrericha.czPokud ještě nemůžete nebo neumíte čerpat výhody Cashback World, vyzvedněte si bezplatnou věrnostní kartu jednoduše online a poté si ji vytiskněte, použijte virtuální na mobilním telefonu nebo požádejte obchodníka o její plastovou variantu. Není třeba na nic čekat - s jednou bezplatnou registrací se vám totiž odemknou výhody u více než 120 tisíc obchodních partnerů a řetězců po celém světě.

Chorvatsko - Cashback World - milanrericha.cz


S přáním příjemné a odpočinkové dovolené

Milan Řeřicha

Zdroj: Cashback World, Cashback World Zlínský kraj / noví partneřiSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu