Skvělá pomůcka pro nakupující: Cashback Helper

Vážení přátelé,

abychom mohli využívat věrnostní program Cashback World naplno a neunikla nám pokud možno žádná příležitost, dostali jsme před nedávnem praktický dárek: doplněk internetového prohlížeče Cashback Helper. Jeho funkcí je především pohlídat, abychom se nezapomněli přihlásit se o nabízený cashback a nákupní body, což se hodí zejména v právě probíhající předvánoční sezóně.


Proč používat Cashback Helper?

Při návštěvě online obchodu, který je partnerem mezinárodního věrnostního programu Cashback World, doplněk automaticky upozorní na možnost získat z nákupu peníze zpět ve výši 1-5%. Českých partnerských online obchodů je nyní 340 a jejich počet stále roste. K nákupu dostanete také nákupní body Shopping Points, které můžete vyměnit za další výhody, slevy a mimořádné akce u řady dalších obchodníků. Jeden Shopping Point (SP) reprezentuje dalších 5-10% hodnoty z vaší útraty, takže např. 2,5 SP znamená, že kromě cashbacku dostanete zpět i nákupní body v hodnotě 12,5 - 25% vaší útraty, což je násobně více než jiné cashbackové programy s pár procenty :)Jak začít?

1, Získejte bezplatné členství ve věrnostním programu Cashback World
2, Stáhněte a nainstalujte si do prohlížeče doplněk Cashback Helper
3, Přihlaste se získanými přihlašovacími údaji

Při návštěvě online obchodu, který nabízí zákazníkům Cashback World peníze zpět a nákupní body, budete upozorněni na aktivaci cashbacku. Stačí jedno kliknutí a poté již nakoupit stejně jako jste zvyklí. Výhody budou připsány na váš věrnostní účet do 48 hodin, obvykle však dříve.

Upozornění: Pokud v prohlížeči současně používáte i blokátor reklamy (AdBlock nebo podobný), je vhodné jej před přechodem do online obchodu vypnout, případně k provedení nákupu zvolit prohlížeč bez tohoto doplňku. Některé blokátory reklam totiž vstupují do celého procesu a informaci o nároku na cashback mohou narušit.Bonus - výhody při vyhledávání

Při vyhledávání skrze vyhledávač Google vás doplněk Cashback Helper upozorní na internetové obchody, které jsou součástí věrnostního programu. Můžete si tak dopředu spočítat, kolik v kterém obchodě ušetříte.S přáním příjemného nakupování

Milan Řeřicha

Zdroj: Cashback WorldSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu