DEMIKA CONSULT s.r.o. - daně a účetnictví s výhodami Cashback World

Vážení přátelé,

je březen, což pro mnohé z nás znamená nejvyšší čas zpracovat si a následně odevzdat daňové přiznání. Pokud jste jako já, pak to pro vás znamená asi třicet různých kroků a dlouhých večerů, na jejichž konci je několik formulářů, které se studeným potem na čele a s motýlkama v břiše odnesete na Finanční úřad, ČSSZ a zdravotní pojišťovnu, kde vám ochotné paní nebo páni formuláře lehce proškrtají, opraví čísla by seděla podle jejich evidence a nechají podepsat, že s tím souhlasíte, i když to vyšlo jinak. Následuje doplacení daní, údiv jak jste to zase mohli pomotat jako každý rok, a tak podobně.

Jestliže pak fungujete i jako marketér a přijímáte i platby ze zahraničí, už to chce profi pomoc.

Pokud jste členy našeho věrnostního programu Cashback World, tak už si asi umíte najít vhodného partnera i na tuto záludnou práci. Já vám pak mohu dát tip na společnost DEMIKA consult s.r.o., za níž stojí naše milá kolegyně Ivana Kaňová.
Ivana Kaňová je členem Cashback World už od roku 2009 - nejprve jako OSVČ, a od roku 2013 právě jako firma DEMIKA consult, s.r.o. Má tedy bohaté zkušenosti jak danit např. příjmy ze zahraničí (užitečné zejména pro členy programu Lyconet) i jak zaúčtovávat peníze z věrnostního programu Cashback World. Ale umí toho samozřejmě mnohem víc a můžete ji klidně doporučit i vašim zákazníkům či partnerským firmám - aspoň budou mít o důvod víc vzít si od vás věrnostní kartu.

Objednat si lze jak vedení celého účetnictví, tak třeba i jen určitou oblast, např. mzdy, personalistiku nebo sklad. Důležité je, že budete mít vše v pořádku a zpracované profesionálem. Asi nejjednodušší je zavolat na telefonní číslo +420 774 154 404 nebo vyplnit formulář na webu a domluvit se, co potřebujete.


Tip: doporučuji sledovat Shopping Point Deals - jednou za čas se objeví nějaký zajímavý právě od nich, tak ať vám zbytečně neuteče :)

S přáním příjemného danění

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu