Lyconet Elite Seminar Germany 2019: Eric Worre, Pitbull a Tony Robbins

Vážení přátelé,

právě skončila další fenomenální společná akce Lyconet marketerů programu Cashback World v německém městě Gelsenkirchen. Marketeři zaplnili Veltins arénu, známý stánek fotbalového klubu FC Schalke 04 z více než poloviny, což znamená účast okolo 35 000 marketerů na jednom místě.

Kromě novinek a připravovaných kooperací ze světa myWorld pak jako hlavní řečníci vystoupili Eric Worre, známý svým oborovým a nadfiremním programem Network Marketing Pro, zpěvák a podnikatel Pitbull a světoznámý motivační řečník Tony Robbins.


Pozvánka na vskutku světovou událost Lyconet Elite Seminar 2020 opět konané ve Veltins aréně ve dnech 25. - 27. června 2020 pak kromě oblíbeného Erica Worreho a Tonyho Robbinse slibuje i speciálního hosta a řečníka, herce, podnikatele a bývalého guvernéra Kalifornie, Arnolda Schwarzeneggera.


Chcete-li se zúčastnit a máte-li zájem o vstupenky na tuto mimořádnou a neopakovatelnou třídenní akci, napište mi pro podmínky, dostupnost a cenu. Akce NENÍ otevřena pro veřejnost, ale je určena pro Lyconet marketery všech stupňů. Co to znamená, jaké výhody z toho plynou a jak se takovým marketerem můžete stát i vy vám rád vysvětlím na osobním setkání.

Novinky představené na tomto třídenním workshopu postupně přinesu i na tomto svém blogu. Takže sledujte :)

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu