Dodatečná sleva 5% nebo 8% na nákupy u firmy Baťa - jak na to?

Vážení přátelé,

dnes vás naučím, jak můžete aktuálně získat další dodatečnou slevu při nákupu ve více než 30 prodejnách firmy Baťa v České republice. Dodatečnou proto, že ji můžete zkombinovat s vaší stávající klubovou Baťa kartou, na kterou sbíráte body, i se slevovými akcemi obchodu.

Je to velice jednoduché - stačí být členem bezplatného věrnostního klubu Cashback World a před příchodem k pokladně (klidně přímo v prodejně nebo dopředu doma) si v mobilní aplikaci Cashback App vyzvednout eVoucher Baťa a zaplatit s ním. Pokud máte věrnostní kartu Baťa na slevy, použijte ji jako první ještě před zaplacením, což vám sníží placenou částku. A tu poté uhraďte eVoucherem tak, že jej ukážete obsluze pokladny na displeji vašeho mobilního telefonu. Obsluhující naskenuje kód čtečkou čárových kódů a máte zaplaceno. Pokud je váš nákup ve vyšší hodnotě, než máte připravené eVouchery, zbytek doplaťte tak, jak jste zvyklí - hotově nebo platební kartou.

Zpětnou slevu - tedy cashback ve výši 5% - získáváte přitom již hned při koupi eVoucheru.

Využití eVoucheru má několik výhod:

 • pokud jste již nasbírali cashback (peníze zpět) při nákupu u kteréhkoliv z více než 300 000 partnerů, zaplatíte za eVoucher o to méně. Jestliže máte na svém cashback kontu již nasbíráno např. 150 Kč z restaurace, autobusu, drogerie a květinářství, elektronická poukázka Baťa v hodnotě 200 Kč vás bude stát jen 50 Kč. A i z její celé hodnoty (200 Kč) opět dostanete peníze zpět (v tomto případě 10 Kč, o které zaplatíte méně další nákup).
 • eVoucher si můžete skrze mobilní aplikaci Cashback App pořídit předem nebo třeba až v obchodě, těsně před placením. Okamžitě dostanete 5% zpět a k tomu příslušný počet Shopping Points, které můžete později vyměnit za další akční nabídky třeba i jiných prodejců.
 • platbu zboží eVoucherem lze kombinovat s ostatními slevami.

 • eVoucher je možné použít ve všech kamenných prodejnách Baťa v České republice, ale nikoliv v e-shopu.
 • Kód elektronické poukázky eVoucher předložte při placení, aby jej obsluha pokladny mohla naskenovat. Můžete jej buď zobrazit na displeji mobilního telefonu nebo předložit v tištěné podobě.
 • Kódy eVoucherů jsou unikátní a jednorázové. Každý eVoucher je třeba vyčerpat najednou, můžete je ale libovolně kombinovat. Pokud je hodnota nákupu vyšší než součet všech eVoucherů, můžete zbytek doplatit jinou platební metodou. Při jednom nákupu tedy můžete využít více eVoucherů.
 • Na eVoucher se nevrací hotovost a ani jej není možné směnit za hotovost. V případě ztráty nemůže být eVoucher nijak nahrazen.

Vyzkoušejte a uvidíte, jak jednoduché a návykové je dostávat vždy něco navíc.

Jak místo 5% dostat zpět 8%

Postup je následující:
 1. Staňte se členy bezplatného věrnostního klubu Cashback World skrze tento odkaz
 2. Při registraci zatrhněte Cashback World Program mi doporučil [Milan Řeřicha] a tímto prohlašuji, že souhlasím, aby [Milan Řeřicha] byl uveden jako můj doporučitel. Jen tak vás budu moci v systému později dohledat a zvýhodnění vám zapnout. Bez zaškrtnutí tohoto pole vás dohledat nemohu. 
 3. Klikněte na potvrzovací odkaz, který přijde do vaší e-mailové schránky a nastavte si své přihlašovací jméno a heslo. Pozor, zpráva v některých případech dorazí do složky hromadné pošty, stává se to někdy např. u adres na Seznam.cz
 4. Nainstalujte si mobilní aplikaci Cashback App a přihlaste se do ní vytvořenými přihlašovacími údaji.
 5. Napište mi na e-mail milan.rericha (zavináč) gmail.com, že chcete aktivovat Cashback Promotion zvýhodnění.
 6. Potvrzení aktivace zvýhodnění vám opět přijde do e-mailu a od této chvíle při koupi eVoucherů Baťa dostanete zpět místo 5% rovnou celých 8%. Zvýhodnění funguje i u všech ostatních obchodníků programu Cashback World, liší se jen jeho výše (např. Zalando, Zoot a FAnn Parfumerie 9%, Tesco 2% navíc k vaší Clubcard, bauMax a SCONTO nábytek dodatečná 3%, apod.).

V případě nejasností mi klidně napište - jsem zde pro vás :) A pokud si myslíte, že tyto výhody využije i někdo z vašich přátel, dejte mu prosím o tomto článku také vědět.

S přáním příjemného nakupování

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu