eVoucher: nově IKEA Great Britain

Vážení přátelé,

na platformě mezinárodního věrnostního programu Cashback World najdete nově i elektronické poukázky pro nákup v řetězci prodejen IKEA ve Velké Británii. Ihned při koupi elektronické poukázky eVoucher dostanou zákazníci okamžitě zpět 2% na své konto a mohou je ihned použít pro zlevnění nákupu dalšího eVoucheru libovolné společnosti nebo si nechat nastřádané peníze vyplatit na bankovní konto. K nákupu poukázek obdrží také příslušné množství nákupních bodů Shopping Points pro další akční slevy partnerů programu, kterých je v současné době přes 300 000 v 50 zemích světa.

IKEA Velká Británie eVoucher - Cashback World - milanrericha.cz

IKEA Velká Británie eVoucher - Cashback World - milanrericha.cz

eVoucher IKEA GB mohou zakoupit a používat i čeští a slovenští zákazníci, uplatnit jej ale mohou pouze v prodejnách IKEA ve Velké Británii. Pro koupi je získání všech výhod je logicky třeba být členem bezplatného věrnostního programu Cashback World, samotné eVouchery pak najdete v mobilní aplikaci Cashback App, do které se přihlaste svými přihlašovacími údaji získanými při registraci.

Mapa prodejen IKEA Velká Británie, kde lze nakoupit levněji díky IKEA eVoucher - Cashback World - milanrericha.cz

eVoucher IKEA funguje jako IKEA Gift & Refund Card a nemá tak expirační dobu. Můžete jej používat opakovaně až do vyčerpání zůstatku. Aktuální kompletní detaily si můžete přečíst při objednávce eVoucheru.

Podmínky využití IKEA eVoucher - Cashback World - milanrericha.cz

Pro připomenutí, proč se vyplatí používat pro nákup elektronické mobilní poukázky eVoucher:

  • jsou okamžitě dostupné ve vašem mobilním telefonu, a můžete je tedy zakoupit i přímo v obchodě před příchodem k pokladně, a to i v zahraničí (potřebujete jen mobilní telefon nebo tablet + data)
  • jejich nákupem získáváte okamžitý cashback (peníze zpět) z hodnoty eVoucheru + nákupní body na další slevy a akční nabídky (i u jiných obchodníků)
  • eVoucher platí zákazník ve své vlastní měně (čeští zákazníci tedy v CZK), přičemž kurz je často výhodnější než od banky na vaší platební kartě (vidíte ihned při placení)
  • eVoucher použijete k zaplacení podobně jako jiný elektronický kupon - obsluha jej jednoduše načte skenerem a případný zbytek doplatíte jak jste zvyklí
  • pokud již máte nasbíraný cashback z jiných předchozích nákupů (klidně od jiných společností), můžete jej využít ke zlevnění kupovaného eVoucheru. V krajním případě za něj tedy nezaplatíte nic a nákup máte zcela zdarma.
  • Cashback World partnery akceptujícími eVoucher je v současnosti (07/2019) přes 800 partnerských společností, převážně obchodních řetězců

Využívat eVoucher pro nákupy je prostě výhodné.

S přáním příjemného nakupování

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu