eVoucher: nově také Spojené Arabské Emiráty

Vážení přátelé,

od 9. července 2019 je možné využít k nakupování s výhodami elektronické mobilní poukázky eVoucher také ve Spojených Arabských Emirátech.

Spojené Arabské Emiráty (UAE) - eVoucher - sleva - Cashback World - milanrericha.cz

Spojené Arabské Emiráty startují se sedmi partnerskými společnostmi, které členům mezinárodního věrnostního programu Cashback World vrací peníze z jejich nákupů a poskytují jim i další VIP služby. Číslo jistě není konečné a jak je již zvykem, můžeme se těšit na další a další zajímavé partnerské společnosti zapojené do tohoto programu zákaznických výhod.

eVoucher partnerské společnosti v UAE (Spojené Arabské Emiráty) - Cashback World - milanrericha.cz

Pro připomenutí, proč se vyplatí používat elektronické mobilní poukázky eVoucher:

  • jsou okamžitě dostupné ve vašem mobilním telefonu, a můžete je tedy zakoupit i přímo v obchodě před příchodem k pokladně
  • jejich nákupem získáváte okamžitý cashback (peníze zpět) z hodnoty eVoucheru + nákupní body na další slevy a akční nabídky (i u jiných obchodníků)
  • eVoucher platí zákazník ve své vlastní měně (čeští zákazníci tedy v CZK), přičemž kurz je často výhodnější než od banky na vaší platební kartě (vidíte ihned při placení)
  • eVoucher použijete k zaplacení podobně jako jiný elektronický kupon - obsluha jej jednoduše načte skenerem a případný zbytek doplatíte jak jste zvyklí
  • pokud již máte nasbíraný cashback z jiných předchozích nákupů (klidně od jiných společností), můžete jej využít ke zlevnění kupovaného eVoucheru. V krajním případě za něj tedy nezaplatíte nic a nákup máte zcela zdarma.
  • Cashback World partnery akceptujícími eVoucher je v současnosti (07/2019) přes 800 partnerských společností, převážně obchodních řetězců

Využívat eVoucher pro nákupy se prostě vyplatí.


S přáním maxima získaných výhod

Milan Řeřicha
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu