Jak ušetřit v Chorvatsku - slevy, peníze zpět i lepší kurz

Vážení přátelé,

až pojedete letos do Chorvatska, vyzkoušejte novou super věc - více než 800 chorvatských obchodů, řetězců a firem totiž vrací svým zákazníkům zpět část peněz, které u nich utratí. Jsou totiž součástí světového věrnostního programu Cashback World, který je pro zákazníky zcela zdarma a firmy skrze něj odměňují zákazníky, kteří u nich nakupují. Stát se takovým zákazníkem s výhodami je přitom extrémně jednoduché - stačí jedna bezplatná registrace a okamžitě můžete využívat výhod nejen u těchto chorvatských firem, ale i u více než 130 000 obchodníků po celém světě (včetně ČR).

Firmy v Chorvatsku, kde získáte peníze zpět při využití bezplatné aplikace Cashback App

Funguje to senzačně jednoduše. Po registraci si do mobilu nebo tabletu stáhněte free aplikaci Cashback App a přihlaste se údaji získanými při registraci. Aplikace funguje jako vyhledávač obchodníků v okolí, virtuální mezinárodní věrnostní karta (s telefonem se spuštěnou aplikací stačí zatřást a zobrazí se na displeji), prostředí pro koupi elektronických poukázek (které přinášejí další výhody), udržuje přehled o provedených nákupech a získaných výhodách, a mnoho dalšího.


V Chorvatsku najdete nyní 45 firem (převážně obchodních řetězců), kde můžete navíc šetřit skrze elektronické poukázky (eVoucher). Koupíte je snadno v mobilní aplikaci, zaplatíte ve vaší domácí měně (Kč) v kurzu lepším než v bance (přepočet vidíte hned při objednávce, takže si jej můžete snadno ověřit), při placení jednoduše ukážete zakoupený voucher na displeji telefonu a obsluha vám hodnotu eVoucheru odečte. Zbytek případně doplatíte jak je potřeba. Kromě lepšího kurzu pak získáte i další výhody programu Cashback World, tedy peníze zpět (1-15%) a nákupní body směnitelné za další slevy a akční nabídky třeba u úplně jiného obchodníka.

Ukázka chorvatských společností, u kterých můžete ušetřit díky eVoucheru

Mezi partnery jsou i online obchody, což nejspíš na dovolené nevyužijete, ale i řada restaurací, řetězců čerpacích stanic, taxi, vináren, prodejen a poskytovatelů služeb všeho druhu. U partnerů označených obrázkem karty použijte mobilní aplikaci (pusťte ji a zatřeste telefonem). Online partneři jsou označeni obrázkem nákupního vozíku. A společnosti u kterých je možno využít elektronické poukázky poznáte snadno podle ikonky písmene "e" a nápisu eVoucher.Vše je velice intuitivní a můžete si vyzkoušet ještě před odjezdem na dovolené. Jediné, co potřebujete je telefon s datovým tarifem či přístupem k Wi-Fi. Nebo pokud již v Chorvatsku či jinde na dovolené jste, snadno to vyřešte teď hned:

1, registrujte se do programu
2, stáhněte si mobilní aplikaci
3, přihlaste se do ní získanými přihlašovacími údaji

Vše ostatní již objevíte sami - ovládání aplikace je velice jednoduché.


Chorvatsko je přitom jen jednou ze zemí, kde je možné výhody Cashback World využívat. Stejným způsobem tak můžete dělat i v dalších 49 zemích světa včetně České republiky.

A nakonec výzva! :)

Podělte se o tuto informaci i se svými přáteli - pozvěte je do programu Cashback World přímo z vaší mobilní aplikace Cashback App. Udělejte jim radost a pomozte jim ušetřit - nic to nestojí a za dovolenou lze takto nasbírat i pár stovek, za které pak můžete spolu s nimi uspořádat například společnou večeři :) Za každé 3 nově pozvané přátele, kteří se k tomuto bezplatnému programu připojí, vám pak jako poděkování pošlu ze svého marketingového rozpočtu do vaší aplikace 160 Kč na nákupy u partnerů věrnostního programu. Jednoduše mi na e-mailovou adresu milan.rericha (zavináč) gmail.com napište unikátní ID vaše a vašich třech přátel (najdete je v aplikaci po přihlášení). Toto můžete opakovat kolikrát chcete - máte-li hodně přátel, využijte toho :)

Protože platí, že čím více uživatelů programu, tím více obchodníků, kteří chtějí být jeho součástí. A to je velké plus pro nás všechny.

(Platí pro ty, kteří se zaregistrují na mé stránce a potvrdí, abych byl uveden jako jejich doporučitel. Doporučitelem vašich přátel můžete být i vy. Je to proto, abych vaše i jejich ID mohl v systému dohledat a poslat vám odměnu přímo do mobilní aplikace.)

Přátelé, užijte si dovolenou i celé léto a přivezte si kromě zážitků i spoustu ušetřených peněz a bude-li se vám chtít, napište mi vaši zkušenost nebo pošlete fotografii z dovolené :)


S přáním pohodového léta

Milan Řeřicha


Související články

Komentáře

  1. Velmi dobře napsaný informační příspěvek včetně vloženého návodu na registraci a motivace ke spolupráci za odměnu. Každý si v tom najde, co mu vyhovuje a co potřebuje. Správně načasováno. Just in Time.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Související články

Z historie blogu