Něco pro fanoušky Arsenalu - fanshop a e-shop nyní s Cashback World o 6% levněji

Vážení přátelé,

v červnu 2019 vyslyšel volání fanoušků - uživatelů největšího mezinárodního věrnostního programu Cashback World i světoznámý fotbalový klub Arsenal. Při nákupu v klubovém fanshopu a v internetovém obchodě Arsenal Direct můžete nyní i vy využít sílu elektronických poukázek neboli eVoucherů, díky nimž dostanete okamžitě zpět 6% jejich hodnoty a k tomu příděl nákupních bodů Shopping Points, směnitelných za další akční slevy a mimořádné nabídky. Jediné, na co nelze eVoucher využít, je nákup vstupenek na zápasy Arsenalu a koupě dalšího eVoucheru nebo dárkové karty Gift Card.

Arsenal - Cashback World - eVoucher - sleva - milanrericha.cz

Arsenal eVoucher zakoupíte stejně jako jiné zahraniční elektronické poukázky jen a pouze skrze mobilní aplikaci Cashback App (pro získání přihlašovacích údajů se zaregistrujte zde). Výhodou je jejich okamžitá dostupnost, možnost úhrady ve vaší lokální měně a také výhodný kurz přepočtu na GBP. Ušetříte tak rovnou několikrát.

Další charakteristiky Arsenal eVoucheru

  • členy programu Cashback World se můžete stát bezplatně zde
  • při nákupu eVoucheru zaplatíte jeho nominální cenu. Mobilní aplikace přepočítává cenu z GBP na Kč ve velmi dobrém kurzu a výslednou částku vidíte ihned. Ihned po zaplacení ale dostanete 6% uhrazené částky zpět na výplatní konto. Pokud jste na něj již nasbírali nějaký cashback z předchozího nákupu nebo u jiných obchodníků - partnerů programu Cashback World, můžete uplatnit tento nasbíraný cashback při úhradě eVoucheru a zaplatit o to méně. Při chytrém používání věrnostního programu pro běžné i mimořádné nákupy může být tedy pro vás finální cena i 0 Kč (vše uhradíte z nasbíraných výhod).
  • Arsenal eVoucher funguje jako dárková karta (Gift Card), můžete jej tedy použít opakovaně. Pokud je hodnota vašeho nákupu nižší než placená částka, ta se při jeho použití odečte a zbývající hodnotu můžete využít při dalším nákupu. Pokud vyčerpáte celý kredit, klidně si rovnou kupte další, i s využitím výhod cashbacku.
  • Je-li hodnota vašeho nákupu vyšší než zůstatek na Arsenal eVoucheru, můžete nákup doplatit některým z obvyklých způsobů (hotově nebo platební kartou).
  • eVoucher nelze vyměnit zpět za hotovost.
  • platnost Arsenal eVoucher Gift Card je 12 měsíců, poté expiruje.
  • pomocí eVoucheru nelze koupit jiný eVoucher nebo Gift Card a vstupenky na zápasy Arsenalu.

online shop a fanshop Arsenal Direct - Cashback World - eVoucher - sleva - milanrericha.cz

kamenné fanshopy Arsenal - Cashback World - eVoucher - sleva - milanrericha.cz

Líbí? Sdílejte tuto informaci dál. Pošlete odkaz na tento článek vašim přátelům, nebo je po přihlášení pozvěte přímo z vaší mobilní aplikace Cashback App. Čím více zákazníků využívajících výhod programu, tím atraktivnějším je pro obchodníky, obchodní řetězce a sportovní kluby. V tuto chvíli můžete s jednou registrací získávat peníze zpět u více než 130 000 obchodních partnerů v 50 zemích světa, včetně České republiky. Vyzkoušejte jej a v případě dotazů mi klidně napište nebo nechte vzkaz v komentářích.


Arsenal eVoucher options - Cashback World - milanrericha.cz


S přáním mnoha úspěchů

Milan Řeřicha





Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu