Nový online partner: Freshbedýnky s výhodami pro členy Cashback World

Vážení přátelé,

zákaznický program Cashback World roste každým dnem a na své si tak dnes přijdou i fanoušci čerstvých potravin. Mezi online obchody poskytujícími cashback a Shopping Points při každém nákupu nyní totiž najdete i e-shop Freshbedynky.cz. Těšit se můžete konkrétně na výhody ve výši 5% cashback a 2 Shopping Points v patřičném přepočtu.


Z profilu firmy se dozvíte toto: Freshbedynky.cz jsou eshop nabízející nejširší sortiment BIO ovoce a zeleniny v Česku. O plodiny pečují v moderních skladech, které poskytují ideální podmínky pro každý druh. Díky unikátní technologii BIO TURBO si ovoce a zelenina uchovávají tu nejvyšší kvalitu a optimální zralost. Každá objednávka prochází trojí kontrolou, aby bylo zákazníkovi doručeno vždy prvotřídní zboží. Pro případ, že by něco nebylo v pořádku, Freshbedýnky garantují vrácení peněz. Pro registrované nabízí navíc slevu 100 Kč na první nákup v min. výši 500 Kč a doprava je pro objednávky nad 1000 Kč zcela ZDARMA.


Jinými slovy: jedná o zajímavou službu zvláště tam, kde člověk nechce chodit po trzích a obchodech a mít tak nějak jistotu, že kupuje kvalitní zboží. Kromě ovoce a zeleniny obchod prodává např. i maso, mléčné výrobky, bylinky, pečivo a další. Lze tedy udělat celkem komplexní nákup. Freshbedynky.cz jsou součástí Sklizeno Foods, takže pokud tyto obchody znáte, můžete si udělat představu o nabízeném zboží. Pokud jste z Prahy, je možno si objednávku vyzvednout v areálu pivovaru Braník na Praze 4. Jinak funguje standardní zaslání zboží přepravní službou kamkoliv. Minimální hodnota objednávky je 400 Kč.


POZOR: Členská výhoda se vypočítává z ceny včetně dopravy! U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota zboží s DPH.

Co říci závěrem? Vyzkoušejte :) Nakupování na e-shopech s výhodami je jednoduché. A pokud ještě členem věrnostního klubu Cashback World nejste, staňte se jím bezplatně teď. Je to jednoduché a můžete jen zajímavě ušetřit ve více než 300 000 obchodech v ČR i ve světě.Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu