Pořizujete tepelné čerpadlo? Jak jsme ušetřili hned několikrát.

Vážení přátelé,

dovolte, abych se s Vámi podělil o naši zkušenost z uplynulých několika měsíců s výběrem nového otopného systému pro náš dům. A prozradím vám, jak jsme i díky věrnostnímu programu Cashback World ušetřili několik tisíc Kč.

Už v průběhu minulé topné sezóny (2018) jsme doma začali přemýšlet o výměně kotle na uhlí za něco méně náročného na údržbu a provoz. Naši volbu nakonec ovlivnilo několik faktorů: vyhlášení posledního kola dotací na výměnu starých kotlů a otopných systémů, fotovoltaická elektrárna na střeše domu a nárok na ekonomický provoz nového otopného systému. Z těchto důvodů nakonec zvítězil návrh pořídit tepelné čerpadlo pro rodinný dům. Pro mluví i zvýhodněná sazba elektřiny D56 pro domácnosti, díky které ušetříme i na provozu běžných spotřebičů.


Co chceme už jsme tedy věděli a následovala fáze výběru konkrétního řešení a firmy, která instalaci provede. Oslovili jsme s poptávkou více než desítku firem, z nichž několik neodpovědělo vůbec, několik zaslalo volnou kalkulaci a ze tří firem se přijeli na dům podívat a vyptat se, jaké řešení vlastně poptáváme a co je potřeba do instalace zahrnout.Prvním ze zástupců firem, kteří přijeli, celý dům si prohlédli a navrhli řešení, byl pan Jiří Tichota z firmy Teplotechnika s.r.o. z Plzně, který se instalacím tepelných čerpadel věnuje již řadu let. Po prohlídce domu s námi poseděl a vysvětlil rozdíly mezi jednotlivými typy čerpadel, na co bychom si měli dát pozor a jaké parametry bychom měli sledovat, ať už si nakonec vybereme k realizaci kteroukoliv firmu. Musím říct, že tímto přístupem si mne velmi získal - tedy odbornou profesionalitou a tím, že se nám za každou cenu nesnažil prodat své řešení, ale působil spíše jako odborný poradce s velkým přehledem.

Po této návštěvě se u nás vystřídali ještě zástupci dalších dvou firem (nutno říci, že byli také dobře připraveni - obecně asi mohu návštěvu zástupce firmy na místě plánovaného vytápění jen doporučit) a poté jsme přešli do fáze porovnávání nabídek. Nebylo to snadné, cenově vycházela řešení plus minus podobně v závislosti na tom, co v nich bylo zahrnuto. Nakonec jsme se přiklonili k řešení plzeňské firmy Teplotechnika s.r.o., zejména kvůli dobré zkušenosti z osobní návštěvy pana Tichoty, ale i proto, že je partnerskou společností věrnostního programu Cashback World, což nám dále zlevnilo celkovou cenu. A byl to dobrý tah.

Teplotechnika, s.r.o. - Cashback World - jak na slevu - milanrericha.cz

Tepelné čerpadlo, vnější jednotka - pánové z firmy Teplotechnika, s.r.o. si poradili i s dopravou úzkou chodbou na dvorek - milanrericha.cz

Tepelné čerpadlo jsme objednali a domluvili datum instalace. I přes to, že dostat komponenty úzkou chodbou na místo určení nebylo úplně snadné, celá akce proběhla během jediného dne a večer jsme již chodili pozorovat, jak tepelné čerpadlo krásně a tiše funguje :)

Tepelné čerpadlo, vnitřní jednotka - s Cashback World levněji - milanrericha.cz

Po pár dnech radosti z nového topení nám pak přišla ještě jedna radost. SMS na telefonním čísle s informací, že náš nákup u firmy Teplotechnika s.r.o. byl zaznamenán a my dostaneme část peněz zpět. Takový příjemný bonus k profesionální konzultaci, jednání i realizaci. Děkujeme.

Vrácené peníze za nákup tepelného čerpadla, Cashback World - milanrericha.cz

Peníze přišly na účet (mám to tak nastavené, druhá možnost je ihned je použít např. na nákup v Tesco nebo jinde), a nasbírané Shopping Points také využijeme na nějakou slevu. Jeden Shopping Point má hodnotu 160 - 320 Kč, takže celkem jsme dostali zpět v penězích a dalších slevách něco mezi 13 700 Kč a 23 500 Kč podle toho, na co body využijeme.

Jako tzv. Lyconet marketér, který se věnuje rozšiřování programu Cashback World o další zákazníky a obchodníky, jsem pak k tomuto cashbacku obdržel další peníze za přepočtené Shopping Points. Finální úspora tak je ještě o něco vyšší. Ale to už je výhoda nás, kteří se práci marketera tohoto super programu věnujeme.

Poučení? Cashback World se vyplatí. Přináší totiž několikanásobnou radost a nemalou úsporu :) A ať už se chystáte nakoupit v Tescu nebo vybavit váš dům tepelným čerpadlem, je chytrý nápad vyzvednout si nejdřív svoji bezplatnou věrnostní kartu a nechat si vrátit část útraty zpět. nevíte-li jak na to, napište mi - pomohu vám z Cashback World vytěžit maximum výhod - zkušeností mám dost i pro vás.

Poznámka: víte-li o někom, kdo se na podobný nákup chystá, pošlete mu tento článek a pomozte mu ušetřit. Nebo mi na něj pošlete kontakt, pomůžu mu sám. Bude rád a v programu se určitě najde nějaká odměna i pro vás jako jeho přítele a doporučitele :) 

S přáním mnoha velkých úspor

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu