Sleva na Flixbus, kterou lze kombinovat se slevovými kupóny

Vážení přátelé,

jestliže jezdíte pravidelně nebo i občasně autobusy firmy Flixbus, jistě víte, že je možné si cenu jízdenky snížit slevovými kódy, kterými Flixbus rozhodně nešetří a rozdává je jak na běžícím pásu. Jejich nevýhoda je jediná - při nákupu lze použít vždy jen jeden :)

Málokdo už ale ví, že z každé jízdy lze získat ještě něco navíc. Díky účasti ve světovém věrnostním programu Cashback World lze získat z každé jízdy část peněz zpět, ty buď sbírat a při dosažení částky 320 Kč si je nechat vyplatit na běžný účet, nebo ještě lépe a snadněji si s nimi zlevnit nákup např. v obchodním řetězci TESCO, Baťa, SCONTO, bauMax, apod. V tom případě není nutné čekat, až nasbíráte větší částku ale nasbíraný cashback můžete použít již od 1 Kč. Jednoduše skrze mobilní aplikaci zakoupíte elektronickou poukázku do obchodu, který si vyberete, a o nasbíraný cashback zaplatíte o to méně (např. 100 Kč za poukázku v hodnotě 200 Kč). Je to snadné a z vlastní zkušenosti mohu říct, že vysoce efektivní.

Ke každému nákupu skrze program Cashback World dostanete navíc nákupní body Shopping Points, které můžete v rámci programu vyměnit za další zajímavé slevy. Přepočet je přitom takový, že nasbírané body vám při použití vrátí hodnotu dalších 7,5 - 15% z ceny jízdenky. Takže ze zaplacené ceny jízdného vám program vrátí celkem 9,5 - 17%. Slušné, ne?

A to nejlepší: celý Cashback World je zcela zdarma, nenutí vás do nějakých minimálních nákupů a zpětné slevy dostanete u více než 300 000 obchodníků včetně např. Booking.com, Hotels.com, Kiwi.com a tak dále :)


Flixbus - Cashback World - 2018


Program tímto způsobem používám pravidelně a nedám na něj dopustit.

Jak peníze zpět a body získat?

  1. Přihlaste se na stránce cashbackworld.com (pokud ještě členem Cashback World nejste, zdarma se zaregistrujte)
  2. Vyhledejte společnost Flixbus - stačí napsat slovo Flixbus do vyhledávacího pole s lupou, potvrdit klávesou Enter a systém vás sám přenese na stránky Flixbusu pro objednání jízdenky. Objednejte a zaplaťte tak, jak jste zvyklí, výhody vám budou k věrnostnímu účtu připsány automaticky a v přehledu je uvidíte obvykle do 24 hodin od zaplacení.
Tip: Pokud vás systém nepošle na stránku Flixbusu automaticky, jednoduše klikněte na tlačítko Nyní nakupujte online! Obdobným způsobem přejdete ke koupi jízdenek také skrze mobilní aplikaci Cashback App (Android, iOS).

Flixbus - Cashback World - 2018


K nákupu je možné využít i mobilní aplikaci Cashback App, do které se přihlásíte svými přihlašovacími údaji získanými při registraci do programu Cashback World. Opět vyhledáte Flixbus a přejdete na jejich webovou stránku, kde jízdenky objednáte. Spojení s mobilní aplikací Flixbus v tomto případě žel nefunguje, doporučuji tedy objednat na webu (což lze udělat i na mobilním telefonu nebo tabletu, dělám to tak pokaždé).

Pro ty, kdo zatím jezdí s jinými dopravci: Flixbus jezdí s autobusy novými a pohodlnými, sedačky v nich jsou od sebe o pár centimetrů dál než například v autobusech Student agency (Regiojet). Rozdíl je pak také v tom, že na palubě autobusu není poskytován servis stewardky nebo stewarda, na druhou stranu se dá díky slevám a obchodní válce s Regiojetem koupit jízdenka za velmi zajímavou cenu. Když to pak ještě podpoříte zmíněným cashbackem a nákupními body, není důvod jízdu s Flixbusem nevyužít.

Staronový partner Flixbus opět s výhodami Cashback World. Foto: Milan Řeřicha, milanrericha.cz

Poznámka: pokud byste do 48 hodin neviděli nákup jízdenky zaznamenaný v přehledu nákupů programu Cashback World, nechte si jízdu dodatečně načíst. Můžete tak nahlásit nákup jízdenky až tři měsíce zpět a pokud jste postupovali popsaným způsobem, bude vám nákup zpětně načten. Nejčastějším důvodem nezaznamenání bývá doplněk blokující reklamy, protože současně blokuje i cookies v prohlížeči, skrze které si věrnostní program a stránka Flixbusu předávají informace o provedeném nákupu.

Flixbus - výhody z každého nákupu


Účet v bezplatném věrnostním programu využijete i jinak, poskytuje zpětnou slevu (cashback) a další bonusy u více než 300 000 obchodních partnerů v 50 zemích světa - kamenných i online obchodech a řetězcích.

Poznámka: pokud chcete k vašim slevám a kuponům místo 2% zpět dostat z každé jízdenky cashback 3,5%, využijte k přihlášení se do programu Cashback World tento odkaz, zatrhněte pole Cashback World Program mi doporučil [Milan Řeřicha] a tímto prohlašuji, že souhlasím, aby [Milan Řeřicha] byl uveden jako můj doporučitel. Jen tak vás budu moci v systému později dohledat a zvýhodnění vám zapnout. Bez zaškrtnutí tohoto pole vás dohledat nemohu. Po potvrzení e-mailu a nastavení přihlašovacích údajů do programu mi napište na e-mail milan.rericha (zavináč) gmail.com a já vám superslevu aktivuji. Mimochodem, funguje i při nákupech u všech ostatních partnerů programu - dostanete prostě více % zpátky.

Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se (e-mail, komentáře). Víte-li o někom, kdo Flixbusem jezdí a sleva navíc by se mu hodila, upozorněte jej na tento článek. Děkuji.

S přáním příjemného cestování

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu