DCL Turin 2019 Finals Big Heats

Vážení přátelé,

v podstatě přesně před rokem vypustila do světa svoji sociální komunikační platformu společnost eyetime a od té doby můžeme její logo vídat při různých, zejména sportovních příležitostech. eyetime patří do skupiny firem spojených s holdingem myWorld, stejně jako například věrnostní program Cashback World, skrze který malé i velké firmy a podnikatelé odměňují své zákazníky za uskutečněné nákupy. Společnost eyetime oproti tomu vyvíjí a provozuje mobilní aplikaci, díky které mohou sportovní kluby, organizace a podnikatelé komunikovat se svými zákazníky a fanoušky.

Jedním ze sportů, kde nyní můžete logo eyetime vídat, jsou i závody létajících dronů DCL (Drone Champions League) a musím uznat, že se jedná o zábavnou a napínavou podívanou. Posuďte sami z přiloženého videa.


DCL Turin 2019 Finals Big Heats
The supreme challenge of the DCL: the final big heats. Witness the peak performance of the magnificent eight pilots from XBlades Racing and APEX Drone Racing during the Drone Grand Prix Torino 2019.
Zveřejnil Drone Champions League, středa 14. srpna 2019

Pokud jste současně i jedním ze sponzorů Enterprise Cloudu, může vás navíc těšit pocit, že část zisku společnosti eyetime připadne také vám. O důvod víc k fandění :)

S přáním zábavného dne

Milan Řeřicha
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu