myWorld.com CZ - první objednávka je doma

Vážení přátelé,

před několika dny se pro český trh otevřel nový internetový marketplace myWorld.com. Z hromady zajímavých věcí jsem si vybral myš k počítači, využil dopravu zdarma do konce září a udělal první objednávku, za kterou jsem hned obdržel cashback a nákupní body. Vše proběhlo podle očekávání a přepravní služba PPL mi dnes přivezla balíček. Vše k plné spokojenosti - vyzkoušejte :)


K aktivaci výhod potřebujete bezplatný účet ve věrnostním programu Cashback World. Po přihlášení obdrženými přihlašovacími údaji se na stránce objeví u každého předmětu i informace o výši cashbacku a nákupních bodů, které nákupem získáte.Po přihlášení účtem Cashback World do obchodu se u vaší ikonky objeví malé logo CB a u zboží informace o možných výhodách.V košíku vidíte rovnou i získaný cashback.

Pěkné a úhledné jsou i zprávy s potvrzením o objednávce.

Zásilku přivezla společnost PPL.Za mne tedy spokojenost. Na myWorld.com zatím najdete jen omezený počet produktů, jakmile se ale tržiště otevře dalším prodávajícím, můžeme se těšit na další zajímavou možnost nakupování s výhodami :)

Každopádně se připravte a začněte třeba právě zde!

S přáním krásného dne

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu