Videonávod: Jak na eVoucher a nákup u firmy Baťa (80 Kč ve vteřině zpět na účtu)

Vážení přátelé,

eVouchery (elektronické nákupní poukázky) si během roku od jejich zavedení získaly obrovskou popularitu, především pro jejich jednoduchost a bleskovou dostupnost. K jejich nákupu stačí platební karta nebo nabíraný cashback klidně i z jiných obchodů, a jsou dostupné okamžitě po zaplacení ve vaší zabezpečené zóně na webu cashbackworld.com nebo (ještě lépe) v mobilní aplikaci Cashback App. Pro jejich uplatnění tedy nemusíte poukázky tisknout, ale stačí je ukázat obsluze pokladny na displeji mobilního telefonu nebo tabletu. Snadné, rychlé, pohodlné, a co je hlavní - výhody programu Cashback World dostáváte okamžitě.

Aktuální počet obchodů akceptujících eVoucher je přes 800, a konkrétně v České republice to jsou společnosti Baťa, Tesco, bauMax, OMV, Mall.cz, Parfumerie Douglas, FAnn parfumerie, Foot Locker, Martinus, Sconto nábytek, Zalando a ZOOT. Další partnerské společnosti postupně přibývají.

Jak tedy konkrétně eVoucher pořídit se podívejte ve videu:


Ke sbírání výhod je potřeba jediné: být členem věrnostního programu Cashback World, který je bezplatný a umožňuje nakupovat s výhodami u více než 140 000 partnerů programu po celém světě.

Máte-li jakékoliv dotazy, pište, komentujte, ptejte se :)

S přáním příjemného a výhodného nakupování

Milan Řeřicha
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu