Cashback Solutions: Postup aktivace nového obchodního partnera Cashback World

Vážení přátelé, obchodníci,

rozhodli jste se stát partnerskou společností Cashback World a zviditelnit se tak tisícům potenciálních zákazníků? Skvělé rozhodnutí! Jak tedy postupovat?

1, Volba Merchant marketera

Merchant marketer je člověk, jehož úkolem je provést vás celým procesem zavedení vaší firmy do programu Cashback World. Dohlédne, že jste dodali vše, co je k úspěšné aktivaci třeba, pomůže, poradí, zkontroluje, proškolí vaši obsluhu a komunikuje s kanceláří myWorld. Rozhodně by měl alespoň jednou osobně navštívit vaši provozovnu a ujistit se, že jste připraveni přijímat zákazníky z programu Cashback World. Komunikace čistě na dálku většinou příliš nefunguje a produkuje více problémů, trvejte tedy pokud možno na osobním setkání s vaším merchant marketerem - ostatně, je to jeho práce, za kterou je i odměňován.

Pokud takového merchant marketera nemáte, můžete samozřejmě využít i mých služeb - napište nebo zavolejte a domluvíme si další postup, případně vám doporučím ověřeného merchant marketera ve vaší blízkosti.

Vždy se raději poohlédněte po certifikovaném merchant marketerovi - máte tak jistotu, že nic neopomenete a bude vám vše řádně předvedeno a vysvětleno.


2, Sepsání online dohody

S vaším merchant marketerem sepište online dohodu dostupnou na stránce cashback-solutions.com. Zvolte verzi programu, o kterou máte zájem a společně pečlivě vyplňte všechny požadované údaje.


cashback-solutions.com - kterou variantu registrace zvolit vám poradí certifikovaný merchant marketer a současně s vámi vyplní i online smlouvu s partnerskou společností, která se otevře v dalším kroku


3, Úhrada programu a zaslání doplňujících informací

Po sepsání online dohody obdržíte automatický e-mail s vygenerovanou smlouvou o obchodní spolupráci. Tu je třeba co nejdříve vytisknout ve dvou kopiích, na obou stranách podepsat a zaslat nebo osobně či skrze vašeho merchant marketera doručit do kanceláře myWorld v Praze.

Co nejdříve také uhraďte částku za zvolenou verzi programu. Uhrazení programu je podmínkou pro realizaci v bodě 4.

Během několika dní obdržíte také e-mailovou zprávu z kanceláře myWorld s dalšími instrukcemi, údaji které je potřeba doplnit a žádostí o fotografie vaší provozovny zvenku a zevnitř. Slouží k internímu ověření, že žadatelem je skutečná společnost a nebudou zveřejněny na webových stránkách, stačí tedy např. fotografie z mobilního telefonu.

4, Finalizace smlouvy

Pokud jste dodali všechny potřebné doplňující informace, fotografie a podepsanou vytištěnou smlouvu, odešle po kontrole kancelář myWorld vaše údaje do Rakouska k finálnímu zpracování. Z centrály programu v Rakousku vám poté bude odeslán balíček s věcmi pro označení prodejny. Tato fáze trvá obvykle 3 - 7 dní.

5, Příprava profilu vaší společnosti

Mezitím můžete vyplnit profil vaší společnosti tak, jak se bude zobrazovat zákazníkům na webu cashbackworld.com, na webech white label partnerů a v mobilní aplikaci Cashback App.

Přihlaste se obdrženými přihlašovacími údaji do své zabezpečené zóny na stránce cashbackworld.com a dle instrukcí doplňte vyhledávací pojmy (klíčová slova), krátký popis, popis, otvírací dobu, kontaktní údaje a další. Pokud jste vaše přihlašovací údaje zapomněli, využijte funkci obnovy zapomenutého hesla.

6, Obdržení balíčku obchodníka

Jakmile obdržíte balíček obsahující stojánek, samolepky k označení provozovny a další věci, kontaktujte vašeho merchant marketera a domluvte si s ním návštěvu kvůli kontrole a aktivaci vaší společnosti.


7, Vygenerování přístupových údajů do programu pro načítání obratů

Návod pro nastavení přístupových údajů do aplikace pro načtení obratů zákazníků s Cashback World kartou najdete zde. Bez nastavení tohoto hesla a prvního přihlášení se do aplikace VTERM, MTERM nebo UTERM není možné profil společnosti na webu aktivovat. Heslo nelze nastavit předtím, než obdržíte balíček obchodníka s věcmi k označení vaší provozovny.

8, Aktivace profilu na stránkách a mobilní aplikaci Cashback World

Pokud jste vše nastavili a přihlásili se do programu MTERM / VTERM nebo UTERM, otevře se vám v zabezpečené zóně na stránce Cashback Solutions možnost aktivace profilu. Aktivace probíhá online, případně na žádost merchant marketera v kanceláři myWorld. Záznam se na webu objeví obvykle do 3 hodin od aktivace.

K žádosti o aktivaci nebo neprodleně po ní je třeba zaslat kanceláři myWorld
  • fotografii označení provozovny samolepkou Cashback World
  • fotografii načítacího zařízení (počítače, tabletu, telefonu, platebního terminálu, ..) se zapnutou aplikací MTERM / VTERM nebo UTERM
  • do předmětu zprávy nezapomeňte uvést vaše ID obchodníka pro rychlé zpracování
Bez odeslání těchto fotografií potvrzujících připravenost bude profil obchodníka po čase opět zneaktivněn.


Následná doporučení

Zveřejněním profilu vaší firmy v programu Cashback World se vám otvírají mnohé možnosti, které vám pomohou spolupráci správně odstartovat, zaujmout a získat pozornost zákazníků s věrnostní kartou. Nespoléhejte na to, že se věci dějí jen samy od sebe. Zvažte proto a se svým merchant marketerem proberte:

  • Možnost online propagace na webových stránkách Cashback World, SK Slavia Praha a HC Kometa Brno, propagace na facebookové stránce Cashback World Česko a propagaci skrze newsletter formou bannerové reklamy. Tyto formy propagace jsou pro vás jako partnerskou společnost bezplatné.
  • Zveřejnění informace o partnerství s Cashback World na vašem webu - zvýšíte tak motivaci části návštěvníků vašeho webu utratit peníze u vás.
  • Vhodnou formu zveřejnění spolupráce s Cashback World vašim zákazníkům na sociálních sítích, která přivede vaše fanoušky zpět do vašeho obchodu. Velmi často totiž většinu fanoušků tvoří náhodní zákazníci, kterým se u vás líbilo - dejte jim tak ještě další důvod se k vám vracet pravidelně.
  • Další možnosti, jak v rámci programu Cashback World vyniknout a upoutat na sebe pozornost - Shopping Point Deals, prezentace v dalších facebokových skupinách, Cashback World TV, vzájemné přeposílání zákazníků ve vašem městě, apod.

Doporučuji také udržovat se v obraze o novinkách a dění minimálně v českém prostředí věrnostního programu. Zdroje, které můžete sledovat (staňte se fanoušky na facebooku):


Kontakt

Bc. Milan Řeřicha
certifikovaný merchant marketer programu Cashback Solutions
specialista podpory malých a středních podniků
tel.: +420 775 220 191
e-mail: milan.rericha@gmail.com

Související články

Z historie blogu