Jak a proč Cashback program bezplatně doporučit dál

Jak a proč Cashback program bezplatně doporučit dál

Pokud byste rádi umožnili i vašim přátelům dostávat zpět peníze ze svých nákupů a využívat všech výhod bezplatného mezinárodního věrnostního programu, není nic jednoduššího.

1, Přihlaste se svými údaji do webové administrace na webu cashbackworld.com. Pokud přihlašovací údaje nemáte, protože ještě nejste členem Cashback World, zažádejte si o ně bezplatně zde.


2, Po přihlášení přejděte na stránku http://cashbackworld.com/taf

3, Zvolte zemi příjemce (v jazyku vybrané země dostane příjemce e-mailovou zprávu), vložte e-mail toho, komu chcete doporučení poslat a pokud chcete vašemu příteli současně přiřadit plastovou akrtu z brožury pro marketera, vepište její číslo do pole Čárový kód. Poté pozvánku odešlete.

K pozvání můžete též využít unikátní registrační odkaz, který vede přímo na registrační formulář spojený s vaším věrnostním účtem jako doporučitele.


4, Na zadanou adresu dostane adresát e-mailovou zprávu s pozvánkou a registračním odkazem. Po kliknutí na tento odkaz se mu zobrazí registrační formulář, který si sám vyplní.


Další možností je pozvat zájemce přímo z mobilní aplikace Cashback App. Odkaz pro doporučení je přímo v hlavním menu.


Proč je lepší, abyste mu poslali pozvánku místo aby se sám zaregistroval na webových stránkách?

Předně jste to přeci vy, kdo chce, aby využíval stejné výhody jako vy, takže to budete vy, ke komu se obrátí pro radu, když nebude něco vědět. Vy jste člověk, který mu dopřál skvělé výhody.

Dalším důvodem může být, že pokud jste v doporučování aktivní a spolu s vašimi přáteli dohromady vytvoříte nákupní objem v určité výši (přepočteno na získané nákupní body Shopping Points společně nasbíráte alespoň 50 Shopping Points měsíčně), může být pro vás výhodné stát se tzv. Lyconet marketerem a začít čerpat i další výhody plynoucí z budování nákupní sítě Cashback World. Čím větší nákupní objem vás a vašich přátel, tím zajímavější odměny na vás čekají. Protože každý zákazník může mít jen jednu registraci ve věrnostním programu, je to také o tom, kdo mu o výhodách řekne dříve. Pokud to budete vy, odměna připadne vám. Pokud to bude někdo jiný nebo se zaregistruje sám od sebe, odměna vás mine. Možná tento rozměr věrnostního programu nikdy nevyužijete - a možná vás jednou bude mrzet, že jste po této příležitosti nesáhli. Kdo ví. I proto je lepší svým přátelům a nakupovacím kumpánům doporučit program Cashback World osobně.

O tom, jak se stát Lyconet marketérem, co to znamená a jaké další odměny, bonusy a výhody na vás čekají, se poraďte s tím, kdo vám program ukázal a naučil vás nakupovat. Je v jeho největším zájmu, aby vám vše řádně vysvětlil. Pokud nikoho takového nemáte, můžete samozřejmě poslat zprávu i mně.


Pozor! Kontakt na doporučitele zjistíte tak, že si otevřete menu v pravém horním rohu webové stránky a zvolíte Moje nastavení. Na konci stránky uvidíte, kdo vám výhody programu doporučil. Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se vždy nejdříve tohoto člověka.

Zpět na stránku s návody

Komentáře

Související články

Z historie blogu