Chci pro svoji firmu Cashback Program, jak na to?

Chci pro svoji firmu Cashback Program, jak na to?

Upozornění: informace v tomto článku jsou již zastaralé a slouží k vytvoření si představy o tom, jak proces registrace probíhá. V současné době se nemůžete sami jako společnost zaregistrovat bez osobní asistence konkrétního merchant marketera, jehož úkolem je poté připravit vaši firmu ke zveřejnění na webových stránkách a mobilní aplikaci, proškolení personálu a je kontaktní osobou, na kterou se můžete v průběhu procesu zapojování obrátit. Z toho důvodu je třeba, aby tento závazek potvrdil svým osobním číslem PIN, bez kterého k procesu registrace nedojde.

Pokud máte zájem stát se partnerskou společností Cashback World, kontaktujte mne na e-mailu milan.rericha(a)gmail.com, telefonním čísle +420 775 220 191 nebo messengeru http://m.me/milan.rericha pro bezplatnou konzultaci nebo radu, kde zodpovědného certifikovaného merchant marketera najít.Pokud uvažujete o pořízení Cashback Programu pro Váš podnik nebo firmu, tato malá příručka by Vám měla pomoci vybrat si správnou verzi.

Máte již věrnostní program nebo teprve o nějakém uvažujete? Přemýšlíte, jak si udržet zákazníky kartičkami s razítky, hvězdičkami, čárovým kódem, načítáním kreditu z každého nákupu a podobně? Přečtěte si, v čem je připravený věrnostní Cashback Program lepší nebo horší než jiná řešení.


Pokud jste se již rozhodli, která verze Cashback Programu je pro Vás nejvhodnější a jste připraveni připojit se k rostoucímu společenství firem a podniků, které si navzájem posílají své zákazníky a profitují tak ze vzájemné spolupráce, dovolte, abych Vám pogratuloval k dobrému rozhodnutí. Cashback Program je dnes nejlepší a nejkomplexnější řešení věrnostního programu na trhu a když jej od začátku správně uchopíte a aplikujete, dosáhnete s ním zajímavého zvýšení obratů a tržeb.


Výhody navíc

Z toho důvodu Vám jako budoucím partnerům nabízím v rámci časově omezené akce při objednávce Cashback Programu do konce října 2018 balíček svých služeb, v němž
  • Vám zdarma udělám analýzu, zda zvolená varianta sedí na Vaše podnikání
  • Vám pomohu s objednáním Cashback Programu a upozorním na body, které byste neměli vynechat, protože Vám mohou přinést další výhody
  • Vás zdarma napojím na komunitu 300+ marketérů, kteří Vaši firmu budou dále doporučovat svým 200 000+ zákazníkům, držitelům Cashback karty
  • Vás provedu instalací a implementací věrnostního programu ve Vaší prodejně tak, aby měl okamžitý start a efekt pro Vaše zákazníky i pro Vás
  • Vám pomohu snížit provozní náklady prostřednictvím výhod plynoucích z věrnostního programu 
Tyto služby mají dohromady hodnotu několika desítek tisíc Kč, které získáte zdarma, pokud při registraci firmy uvedete ID doporučitele 420.000.091.107, což Vás propojí přímo se mnou.

Upozornění: firmu nebo společnost může registrovat pouze její majitel.


Zaregistrujte svoji firmu zdarma

Kompletní a aktuální informace o Cashback Programu si můžete přečíst na oficiálních webových stránkách Cashback Solutions, kde najdete i možnost Stát se partnerskou společností.


Objednávka Cashback Programu se skládá z několika dílčích kroků, které zajistí, abyste mohli čerpat všechny výhody sdílení zákazníků s ostatními obchodními partnery. I když jste si zvolili verzi Cashback Programu Light a neplánujete dávat svým zákazníkům věrnostní karty, přesto doporučuji provést oddělenou registraci Vás jako soukromé osoby a registraci Vaší společnosti. Poskytne Vám to větší flexibilitu do budoucna, pokud se rozhodnete pro vyšší verzi programu.

Pokud ještě nejste členy Cashback World, ve většině případů budete chtít zvolit variantu Registrovat se jako soukromá osoba a společnost. Pouze v případě, že z jakýchkoliv důvodů nechcete mít dvě registrace a neplánujete rozdávat svým zákazníkům věrnostní karty, zvolte rovnou variantu Registrovat se jen jako společnost.


Nejprve se podíváme na registraci Vás, jako osoby, druhý krok - registrace firmy - potom bude již stejný pro obě varianty.


Registrace soukromé osoby

Po kliknutí na Registrovat se jako soukromá osoba a společnost se zobrazí okno s dotazem, zda chcete nově registrovat sebe jako doporučitele své společnosti nebo zda jste již členem. První možnost využijte v případě, pokud ještě nejste členy věrnostního programu provozovaného firmou Lyoness, tedy pokud jste ještě nedostali věrnostní kartu od některého z obchodníků nebo marketerů. Druhá volba vede rovnou k formuláři pro registraci firmy. My tedy vybereme první možnost.

Cashback Solutions - registrace - Cashback World

Vyplňte následující registrační formulář a do pole ID doporučitele vepište 420.000.091.107, což Vás propojí přímo se mnou a získáte tak profesionální podporu zkušeného marketera včetně výhod zmíněných výše. Pole čárový kód nechte v tuto chvíli prázdné, ostatní pole vyplňte pečlivě podle skutečnosti. Na e-mail a na mobilní telefon Vám přijdou přihlašovací údaje do webové administrace programu a na mobilní telefon též vygenerované číslo PIN pro potvrzování změn a důležitých nastavení.Registrace společnosti / firmy

Po dokončení registrace Vás jako soukromé osoby se otevře podobný formulář, tentokrát však pro registraci Vaší společnosti. Každá partnerská společnost poskytující výhody skrze Cashback Program má totiž také možnost využívat všech výhod věrnostního programu, tedy hodnotné nákupní body a peníze zpět z každého nákupu u partnerských společností.


Pokud jste provedli nejprve registraci Vás jako soukromé osoby, bude v poli ID doporučitele předvyplněno vaše osobní ID (pokud jej tam máte, ponechte ho tam). Pokud jste se rozhodli krok registrace soukromé osoby přeskočit, pro získání profesionální marketérské podpory a nadstandardní propagace zákazníkům Cashback Programu vepište do pole číslo 420.000.091.107

Předvyplněna budou i některá další pole a v tom případě hodnoty zde uvedené ponechte. Samotný název firmy a další údaje bude možno vyplnit na další stránce formuláře. V případě, že registrujete rovnou firmu, vyplňte všechny potřebné údaje a dokončete registraci.


Blahopřeji

Tímto jste bezplatně zaregistrovali Vaši firmu jako platné členy věrnostního programu a můžete okamžitě využívat všech výhod, které program nabízí.


Zapojení společnosti jako partnera Cashback Programu

Posledním krokem bude samotná objednávka Cashback Programu a doplnění informací o Vaší firmě.


První pole k vyplnění je International Merchant Marketer. Smlouvu je možno uzavřít i bez něj, ale velmi doporučuji tak nedělat a zajistit si nadstandardní podporu zkušeného marketera, který Vám pomůže vše nastavit, poradí a ušetří Vám spoustu práce. Podpora Merchant Marketera je pro Vás zdarma. Pokud nevyplňujete tuto smlouvu s Merchant Marketerem osobně, doporučuji před vyplněním nejprve zavolat na telefonní číslo +420 775 220 191 a nechat si poradit zkušeného Merchant Marketera ve Vašem okolí. Certifikovaného (proškoleného) marketera potom poznáte podle certifikátu, který se Vám po zadání jeho ID zobrazí.


Samotné vyplnění formuláře je pak již s pomocí Merchant Marketera jednoduché. Po vyplnění údajů a odeslání následuje volba varianty Cashback Programu a volba formy jeho úhrady. Poté bude pro partnerskou společnost vygenerována faktura a zaslána na e-mail uvedený v objednávce. Po jejím uhrazení se okamžitě spouští proces přípravy a zpřístupnění webové administrace Vašeho obchodu a budou Vám též zaslány informace potřebné k výrobě Vašich vlastních plastových věrnostních karet.

Blahopřeji a vítejte mezi partnerské společnosti Cashback Programu!Kam dál?


Související články

Z historie blogu