Jak mi cashback karta vrací peníze? / Nastavení čísla účtu (update 2018-09)

Jak mi cashback karta vrací peníze? / Nastavení čísla účtu

Hlavní výhodou univerzální Cashback World karty je, že z každého nákupu u partnerů Cashback World programu (online i kamenných obchodů) Vám kromě nákupních bodů vyměnitelných za další slevy vrátí až 5% ze zaplacené částky (u obchodníků s aktivovaným Supercashbackem pak až 50%). Takto sbírané peníze, které dostáváte zpět, se sčítají ze všech nákupů u všech obchodních partnerů, dokud nedosáhnou 320 Kč. Průběžnou výši nasbíraných peněz včetně přehledu všech pohybů můžete sledovat ve své online administraci.

Po nasbírání 320 Kč a více dojde každé úterý k automatickému odeslání peněz na Váš bankovní účet, pokud máte jeho číslo ve Vaší online administraci nastaveno. V opačném případě budete e-mailem vyzváni k jeho zadání, aby Vám mohly být nasbírané prostředky odeslány.

Poznámka: lidé se mne často ptají, jestli se vyplatí cashback kartu používat, když z běžného nákupu dostanu pouze pár korun. Pro vyplacení 320 Kč na běžný účet stačí postupně nebo najednou utratit v partnerských obchodech 6 400 Kč (5% cashback zpět), reálně je to o něco více podle výše cashbacku, který ten který partner vrací. Nejde tedy o žádnou obrovskou částku a zkušenost moje i mnoha dalších je taková, že běžná domácnost využíváním Cashback World karty při nákupech celkem snadno ušetří několik tisíc Kč jen na penězích vrácených zpět.

Jak si v administraci nastavit číslo účtu

1, přejděte na web cashbackworld.com a přihlaste se svými přístupovými údaji. Pokud je neznáte, nechte si zaslat přihlašovací jméno a heslo na e-mail nebo prostřednictvím SMS.


2, po přihlášení v menu v pravém horním rohu zvolte Moje nastavení.


3, Na stránce s nastavením přejděte k poli Bankovní údaje a vyplňte potřebná pole.


4, Nastavení účtu nezapomeňte uložit tlačítkem Uložit na konci stránky. Pro uložení nebo změnu citlivých údajů jako je i nastavení bankovních údajů je třeba uložení údajů potvrdit ještě PIN kódem, na který budete při uložení dotázáni. Unikátní PIN kód Vám byl zaslán při registraci na zadané telefonní číslo - pokud si jej nepamatujete, využijte nabídnuté možnosti znovuzaslání PIN kódu prostřednictvím SMS na mobilní telefonní číslo zadané při registraci. Zaslání kódu je bezplatné.

Svůj PIN každopádně uchovávejte v tajnosti - díky němu nemůže nikdo kromě Vás změnit nastavení účtu.


Zpět na stránku s návody

Komentáře

Související články

Z historie blogu