Jak nakupovat v online obchodech

Jak nakupovat v online obchodech

Chcete-li využít výhod programu Cashback World při nakupování v online obchodech a získat shopping body a peníze zpět při nákupech, musíte být nejprve jeho členy.

Jak postupovat pro získání cashbacku a nákupních bodů při nákupu na
postupujte následovně:

1, před nákupem se přihlaste svými údaji získanými při registraci do své webové administrace na stránce programu Cashback World
2a, do pole Vyhledat napište název online obchodu, např. Zoot a přejděte na stránku s informacemi o obchodu:
Vyhledávací pole najdete v pravém horním rohu webové stránky


Po vyhledání požadovaného e-shopu klikněte na jeho zobrazení


2b, druhou možností je zvolit po přihlášení v horním menu položku Obchody a zobrazit si výpis online partnerských společností. V nich potom najděte požadovaný online obchod a kliknutím přejděte na stránku s informacemi o obchodu:


Ať již zvolíte variantu 2a nebo variantu 2b, skončit byste měli na stránce s detailními informacemi o online obchodu:

3, kliknutí na tlačítko "Nyní nakupujte online" vás přenese přímo na webovou stránku online obchodu, kde si vyberte zboží a nakupte tak, jak jste zvyklí. Nic jiného dělat nemusíte, propojení vznikne automaticky. Pokud stránku online obchodu před odesláním objednávky zavřete, otevřete ji znovu kliknutím na tlačítko na webu cashbackworld.com. V prohlížeči je třeba mít zapnuté tzv. cookies, což má standardně nastaveno 99% uživatelů (pokud si nejste jisti, zeptejte se svého počítačově nadaného známého).
Pokud jste nákup v online shopu provedli tímto způsobem, nejdéle do 48 hodin (většinou však dříve) jej uvidíte na vaší Cashback World zabezpečené stránce v sekci Moje nákupy. Včetně údajů o tom, kolik z tohoto nákupu získáváte zpět v penězích (cashback) a kolik v Shopping Points (nákupní body). Po uplynutí lhůty, ve které máte v internetovém obchodu nárok na vrácení zboží, se nákup definitivně uzavře a získané výhody se připíšou k vašemu účtu věrnostního programu.
Je to tedy snadné:
  • Přihlaste se do vaší zabezpečené stránky
  • Vyhledejte požadovaný online obchod
  • Kliknutím na tlačítko "Nyní nakupujte online" přejděte do obchodu
  • Nakupte jako obvykle

Takto jednoduše tedy získáváte další extra výhody při nakupování online. Kolik takovýmto nakupováním ušetříte za rok?
Pokud ještě univerzální věrnostní kartu nemáte, vyzvedněte si ji zde.Související články

Z historie blogu