Jak uplatnit darovanou slevovou poukázku

Jak uplatnit darovanou slevovou poukázku

Co je slevová poukázka a jak funguje si můžete přečíst zde.

Jako uživatelé Cashback programu jste se možná setkali s pojmem slevová poukázka a možná jste již i nějakou od obchodníka nebo vašeho známého dostali nebo ji třeba vyhráli v soutěži. Jak ji použít? Zde je návod.

1, Slevová poukázka, anglicky Discount Voucher, je jednoduchý způsob, jakým může obchodník nebo marketer obdarovat, odměnit a povzbudit svého zákazníka k nakupování. Lze ji předat e-mailem nebo vytisknout a předat osobně. V současnosti vypadá takto:


2, Připsání slevové poukázky ke svému účtu provedete na stránce https://www.lyoness.com/cz/profile/giftvouchers. Pro připsání je třeba se nejprve přihlásit svými přihlašovacími údaji. Na stránce pak vyberte možnost Uplatnit Lyoness pokukázky


3, Do okna zadejte Kód poukázky, kterou jste obdrželi a potvrďte kliknutím na tlačítko Využít poukázku.


4, Pokud jste kód zadali správně a slevová poukázka s tímto kódem existuje (byla vytvořena a nebyla ještě uplatněna), uvidíte poděkování a současně je okno připraveno k vložení další slevové poukázky.

5, Kontrolu připsání poukázky můžete provést kliknutím na záložku Slevové poukázky:6, Pro automatické použití poukázky při dalším nákupu je třeba zapnout tzv. Re-Cash slevové poukázky. To provedete zaškrtnutím příslušné volby v Moje nastavení. Slevová poukázka se využije při uzavření všech dosud nezaúčtovaných a nových nákupů. Příslušná částka bude odečtena z vaší slevové poukázky a připsána k částce k výplatě.


Co je slevová poukázka a jak funguje si můžete přečíst zde.


Související články

Z historie blogu