Jak zjistím, kdo mi kartu doporučil / kdo mne zaregistroval? (update 2018-09)

Jak zjistím, kdo mi kartu doporučil / kdo mne zaregistroval?

Univerzální věrnostní karta Cashback World od firmy myWorld (dříve Lyoness) je tu s námi v různých podobách již přes deset let. Pokud jste ji dostali již před dlouhou dobou a nevzpomínáte si od koho, nebo pokud Vám při pokusu o registraci systém hlásí, že Váš e-mail nebo telefonní číslo již ve věrnostním programu existuje, máte možnost získat kontakt na člověka nebo obchodníka, který Vám kartu vydal.

1, přejděte na web cashbackworld.com a přihlaste se svými přístupovými údaji. Pokud je neznáte, nechte si zaslat přihlašovací jméno a heslo na e-mail nebo prostřednictvím SMS.

Cashback World - přihlášení

2, po přihlášení v menu v pravém horním rohu zvolte Moje nastavení.


3, na stránce s nastavením sjeďte až na úplný konec stránky, kde najdete informace o tom, kdo je Vaším doporučitelem.

Tohoto Vašeho člověka byste měli vždy kontaktovat jako první osobu se svými dotazy a žádostí o pomoc.

Poznámka:

Pokud se vám po přihlášení zobrazí stránka v odlišném formátu, nedošlo u Vás ještě k přepnutí do nového režimu, který je platný od listopadu 2014. V tom případě doporučuji na stránce nic nepřepínat a nepotvrzovat a poradit se nejprve s některým ze zkušených marketerů, aby Vám pomohl s procesem přepnutí do nového formátu a mohli jste tak využívat všech nových vlastností našlapaného Cashback programu. Některé varianty přepnutí mohou způsobit nevratnou ztrátu výhod získaných do listopadu 2014, proto si krok přepnutí opravdu dobře promyslete.

Takto vypadala webová stránka věrnostního programu před listopadem 2014.
Pokud jste získali kartu věrnostního programu před tímto datem a neodsouhlasili
přechod na novou verzi programu, podobnou stránku uvidíte
po přihlášení svými přihlašovacími údaji.

Pokud potřebujete pomoc a Váš doporučitel s Vámi dlouhodobě nekomunikuje, můžete požádat o pomoc Zákaznický servis nebo změnit doporučitele na jiného.

Komentáře

Související články

Z historie blogu