VIP karta zdarma

Vážení přátelé,

Cashback World bezplatná věrnostní a zákaznická karta
zde se můžete přihlásit k výhodám mezinárodního zákaznického programu, který vám vrátí peníze a učiní z vás VIP zákazníka u více než 3 000 obchodníků v ČR a u více než 130 000 obchodníků v 50 zemích světa. Celý program je bezplatný a nenese s sebou žádné poplatky. Jednoduše vyplňte registrační formulář a obdrženými přihlašovacími údaji se přihlaste do bezplatné mobilní aplikace Cashback App, která je dostupná jak pro Android, tak Apple iOS. Mobilní aplikace vám odhalí všechny partnery programu, najdete v ní vaši virtuální věrnostní kartu, přehled všech získaných výhod, možnost zakoupit eVouchery, doporučit program dále a spoustu dalších užitečných věcí.

Cashback World karta NENÍ kreditní ani debetní platební karta. Jedná se o univerzální zákaznickou kartu. Karta stejně jako i celý věrnostní program jsou bezplatné a nevyžadují žádné minimální nákupy a podobně. Využíváním věrnostního cashback programu získáváte výhody (peníze zpět a hodnotné body na další slevy z každého Vašeho nákupu) od všech partnerských společností po celém světě (samozřejmě včetně ČR) dohromady. Partnery programu je nyní více než 130 000 obchodních partnerů, což představuje více než 400 000 akceptačních míst (jaro/2019)
Mohu se zaregistrovat přímo na stránce věrnostního programu?

Samozřejmě! Pokud ale využijete registraci zde, mám pro Vás připraveny tři SUPER dárky, které na oficiální stránce nezískáte: *

1, opravdovou plastovou věrnostní kartu, kterou můžete nosit v peněžence (její obrázek vidíte výše na této stránce). Jednoduše mi po dokončení registrace zašlete e-mailem vaše ID ve věrnostním programu a poštovní adresu, na kterou chcete plastovou kartu zdarma zaslat.

2, získáte podporu zkušeného marketera s dosahem (doslova) po celém světě pro případ, že budete potřebovat zodpovědět jakoukoliv otázku ohledně věrnostního programu. Stačí se ozvat.

3, pokud jste firma, ukáži Vám, jak se zviditelnit zákazníkům programu Cashback World, skrze věrnostní program si zajímavým způsobem snížit náklady na provoz Vaší firmy i jak získat z Vašeho podnikání více peněz a zajistit jej proti sezónním výkyvům i rizikům propadu tržeb.

+ v případě zájmu Vás krok za krokem provedu i možnostmi, jak lze věrnostní program využít i pro vybudování trvalého vedlejšího, či dokonce hlavního příjmu tak, jak to již dělají stovky lidí v ČR a desítky tisíc lidí po celém světě.

* Nabídka platí pro ty, kteří ještě nejsou členy věrnostního programu Cashback World nebo Lyoness.


Váš pomocník a podporovatel

Milan Řeřicha

Související články

Z historie blogu