VIP karta zdarma

Vážení přátelé,

Cashback World bezplatná věrnostní a zákaznická karta
zde můžete zažádat o Vaši univerzální zákaznickou VIP kartu, která vrací peníze u více než 2 500 obchodníků v ČR a u více než 90 000 obchodníků ve 47 zemích světa. Věrnostní karta je bezplatná a nenese s sebou žádné poplatky. Jednoduše vyplňte registrační formulář a obdrženými přihlašovacími údaji se přihlaste do bezplatné mobilní aplikace Cashback App, která je dostupná jak pro Android, tak Apple iOS.

Cashback karta NENÍ kreditní ani debetní platební karta. Jedná se o univerzální zákaznickou kartu. Karta stejně jako i celý věrnostní program jsou bezplatné a nevyžadují žádné minimální nákupy a podobně. Využíváním věrnostního cashback programu získáváte výhody (peníze zpět a hodnotné body na další slevy z každého Vašeho nákupu) od všech partnerských společností dohromady.
Mohu se zaregistrovat přímo na stránce věrnostního programu?

Samozřejmě! Pokud ale využijete registraci zde, mám pro Vás připraveny čtyři SUPER dárky, které na oficiální stránce nezískáte: *

1, opravdovou plastovou věrnostní kartu, kterou můžete nosit v peněžence (její obrázek vidíte výše na této stránce)

2, originální e-mailovou sérii, která Vás v průběhu několika týdnů naučí všechny finty, tipy, návody a praktické zkušenosti, které jsem já a moji kolegové nasbírali za více než pět let využívání této věrnostní karty. Naučíme vás, jak s kartou měsíčně získat 500 Kč až 2000 Kč (a někteří i mnohem více) do vaší kapsy. Tuto unikátní sérii nyní úspěšně prodáváme marketerům věrnostního programu do okolních zemí, a vy ji budete mít naprosto zdarma a z první ruky.

3, získáte podporu zkušeného marketera s dosahem (doslova) po celém světě pro případ, že budete potřebovat zodpovědět jakoukoliv otázku ohledně věrnostního programu.

4, pokud jste firma, ukáži Vám, jak se zviditelnit zákazníkům programu Cashback World, skrze věrnostní program si zajímavým způsobem snížit náklady na provoz Vaší firmy i jak získat z Vašeho podnikání více peněz a zajistit jej proti sezónním výkyvům i rizikům propadu tržeb.

+ v případě zájmu Vás krok za krokem provedu i možnostmi, jak lze věrnostní program využít i pro vybudování trvalého vedlejšího, či dokonce hlavního příjmu tak, jak to již dělají stovky lidí v ČR a desítky tisíc lidí po celém světě.

* Nabídka platí pro ty, kteří ještě nejsou členy věrnostního programu Cashback World / Lyoness.


Váš pomocník a podporovatel

Milan Řeřicha

Populární příspěvky z tohoto blogu

Nový Lyconet: větší důraz na práci se zákazníky a nové funkce i odměny

Elektronické poukázky eVouchers přišly i do ČR

Nový partner: Pizza Mňam, Praha

Nová funkce UTERM: registrace nového zákazníka do věrnostního programu

3+1 způsob, jak skrze program Cashback World oslovit více zákazníků a vydělat více peněz